Ольга Сумська сфотографувалася в чому мати народила: 54-річна актриса здивувала сміливими кадрами

Author name 15 Вересня 2020 в 11:09

Поділитися статтею

Ольга Сумська дивує своєю натуральною красою
Ольга Сумська дивує своєю натуральною красою

Відома українська актриса Ольга Сумська опублікувала нові фотографії в своєму мікроблозі і викликала бурю обговорень в Мережі.

Ольга Сумська – одна з найпопулярніших українських актрис театру і кіно. Справжню популярність актриса здобула в 1997 році, коли отримала роль Роксолани в історичному серіалі «Роксолана – полонянка султана». Фільмографія Сумської досить обширна. Актриса зіграла більше 90 ролей в театрі і кіно.

Сумська взяла участь у проекті “Анти Ейджизм. Вік не має значення “

Ольга Сумська активно веде свій мікроблог в Інстаграмі і часто ділиться зі своїми шанувальниками фотографіями зі зйомок і особистими, сімейними кадрами. Цього разу Ольга опублікувала досить сміливі знімки, де постала в оголеному вигляді.

Автором знімків є фотограф Trisha, яка фотографує українських зірок без одягу в рамках проекту “Анти Ейджизм. Вік не має значення “. Ольга Сумська вирішила взяти участь в цьому проекті і показати, що жіночність та сексуальність з віком не згасає, а розквітає новими барвами.

Ольга Сумська в проекті "Анти Ейджизм. Вік не має значення"
Ольга Сумська в проекті “Анти Ейджизм. Вік не має значення”

Варто зазначити, що фотографії вийшли дуже ніжними, жіночними і зовсім невульгарні. Це відзначили і шанувальники актриси, засипавши її хвалебними коментарями. «Не можу підібрати слів, ви дуже красива жінка», «Яка краса! Ви просто вражаєте! »,« Неймовірно красиві фотографії », – оцінили знімки фоловери.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею