Всі чоловіки сестер Арнтгольц – чому одна сестра-близнюк все життя живе з одним, а друга …

Сестри Арнтгольц - дві вкрай талановиті і успішні актриси, які вже з юних років завоювали загальну любов помітними ролями в популярних серіалах. У Тетяни і Ольги досить шанувальників, процвітає кар'єра, але по-різному складається особисте життя. І поки Ольга змінила тільки одного чоловіка, старша з двійнят Тетяна від чоловіків не знає ні відбою, ні спокою.

Почалися численні романи більш впевненої в собі  Тетяни ще в студентські роки – поки однокурсники хвилювалися про здачу сесії, дівчині вже щосили надходили пропозиції про зйомки, формувалася фанатська база.

Тетяна Арнтгольц в юності

Так в якийсь момент в їх з сестрою квартирі оселився актор Артем Ткаченко – залицяльник самої Тетяни, за участю якого зав’язався досить драматичний любовний трикутник. Вони не могли розібратися в почуттях протягом свого навчання в Щепкинському училищі. Але пізніше все три сторони вирішили не псувати один одному життя розбірками і закінчили ці болісні відносини.

Артем Ткаченко

Після розставання з Ткаченко Тетяна звернула уваги на ще одного актора – Олексія Паніна. Хлопець був без розуму закоханий в Арнтгольц та навіть хотів зробити їй пропозицію, але Тетяна зажадала припинення зустрічей раніше. Потім ще довго в інтерв’ю Панін розповідав, як важко йому дався цей розрив.

Трохи пізніше зйомки спільного проекту знову зблизили двох акторів – тепер Олексій був твердо має намір взяти дівчину в дружини, але вона не тільки не поділяла більше романтичних почуттів, а й буквально проігнорувала запрошення заміж своїм мовчанням і черговим відходом.

Потім у Тетяни був роман з Максимом Аверіним.

Тетяна з Максимом Аверіним

Потім журналісти помітили закохані погляди і любовний зв’язок між Тетяною та Анатолієм Руденко. Актор виявився тим ще ревнивцем, сильно обмежуючи коло спілкування своєї партнерки-красуні і заважаючи її повноцінної кар’єрі, тому довше двох років цивільного шлюбу вона не витримала. Серед наближених до артистам подейкують, що тоді Арнтгольц просто втекла.

Тетяна Арнтгольц м Анатолієм Руденко

Наступний обранець Тетяни був повною протилежністю Анатолія – мабуть, вона вміє вчитися на помилках. Привабливий і м’який Іван Жидков не влаштовував дівчині ревнивих істерик, не дарував пристрасних клятв любові, а тільки був поруч і підтримував в творчих починаннях – після декількох років дружньо-романтичних відносин Тетяна зрозуміла, що знайшла свою долю.

Тетяна і Іван Жидков

Пара зіграла весілля в 2008 році, і незабаром вони зважилися на дитину – народилася маленька дівчинка Маша. Жидков свою сім’ю обожнював, у всіх інтерв’ю розхвалював дружину і дочку, уникав тривалих гастролей і переїздів. Але чомусь цей шлюб протримався всього п’ять років, після яких Іван і Тетяна тихо розлучилися, не пояснюючи ЗМІ причину розставання.

Тетяна, Іван і дочка Марія

Можливою причиною стали чутки про роман Тетяни з Максимом Стависький.

Татья і Максим Стависький на шоу Льодовий період-2

Арнтгольц швидко знайшла собі нового супутника – ним став Григорій Антипенко, в якого була тоді закохана половина СНД через серіал «Не родись красивой». Незважаючи на те, що актор шанобливо ставився до Тетяни і навіть подружився з її дочкою, в якийсь момент на публічних заходах став помітний холодок між ними. Сама артистка пізніше розповіла, що вони з Григорієм «поквапилися називати дружбу любов’ю».

Тетяна і Григорій Антипенко

Відомо, що в даний момент Тетяна теж не живе одна – але про її нинішнього обранця нічого не відомо. Судячи з усього, чоловік не любить публічності, що враховує сама Арнтгольц, не розкриваючи його імені. Цілком можливо, що вона відновила стосунки з ким-небудь зі старих партнерів. У будь-якому випадку, особисте життя Тетяни завжди насичена і привертає багато уваги журналістів і шанувальників актриси.

А її сестра-близнюк Ольга не така вітряна. Вона кілька років прожила з чоловіком Вахтангом Берідзе.

Ольга з Вахтангом Берідзе

А після розлучення вона зустріла бізнесмена Дмитра, з яким живе вже 17 років.

Другий чоловік Ольги Арнтгольц Дмитро

Популярне

Схожі статті

Від чого помирали зірки серіалу “Моя прекрасна няня”, крім Анастасії Заворотнюк: прокляття лежить на жінках

Серіал "Моя прекрасна няня" вже втратив багато акторів, які встигли залишити пам'ять про себе у цьому серіалі. Сьогодні ми хочемо розказати історії інших зірок, окрім Заворотнюк.

Чоловік після роботи поспішає додому, коли я готую цей м’ясний салат: рецепт, який підкорив мільйони сердець

М'ясний салат за цим рецептом виходить дуже смачним, соковитим і ситним. Такий салат з задоволенням будуть їсти не лише жінки, а й чоловіки.

“Мій син схожий на Дзідзьо”: Оля Цибульська прокоментувала чутки, що розбила сімʼю свого кума Михайла Хоми

Українська співачка Ольга Цибульська вирішила розставити всі крапки над "і" та пояснити, які стосунки повʼязували її з колегою, співаком Дзідзьо.