Чому Філіп Кірокоров виставив дітей з дому і живе тепер сам

Як стало відомо, діти Філіпа Кіркорова вже тиждень не живуть вдома. Що трапилося?

Всі знають, що Філіп Кіркоров дуже любить своїх дітей погодків – 9-річну Аллу-Вікторію і 8-річного Мартіна-Крістіана. І він всюди тягає їх за собою, а 1 вересня відвів до школи, яка знаходиться неподалік їх розкішного особняка.

Філіп Кіркоров зі своїми батьками і нянею відвели дітей до школи

І тут така новина – батько відправив дітей з дому і тепер вони живуть у чужих людей.

Алла-Вікторія і Мартін Кіркорова

Але, як виявилося, Кіркоров зробив так не дарма, це ще один прояв любові до своїх дітей. Справа в тому, що в будинку Філіпа ведеться ремонт і батько вирішив, що дітям в цьому шумі, та ще в присутності сторонніх людей, робити нічого. Тому він відправив їх на час жити до свого директора. Школа, де учаться юні Кіркорови, буквально поруч, так що все склалося найкращим чином. Як тільки ремонт буде закінчено, діти повернувся до рідного дому.

Популярне

Схожі статті

Чим снідає 75-річна Алла Пугачова, щоб залишатися молодою і здоровою: меню Примадонни, яке можна повторити

Співачка Алла Пугачова змогла за короткий термін схуднути на більш ніж 20 кілограмів, завдяки спеціальному харчуванню. В меню Примадонни найпростіші страви з доступних кожному продуктів.

43-річна Тоня Матвієнко розповіла про свого зятя та поповнення в родині: “Я буду бабусею. Це так класно”

Старшій доньці Тоні Матвієнко 25 років. Уляна нині живе зі своїм коханим. Тож 43-річна співачка вже готується ставати бабусею та розповіла про стосунки з потенційним зятем.

Від чого помирали зірки серіалу “Моя прекрасна няня”, крім Анастасії Заворотнюк: прокляття лежить на жінках

Серіал "Моя прекрасна няня" вже втратив багато акторів, які встигли залишити пам'ять про себе у цьому серіалі. Сьогодні ми хочемо розказати історії інших зірок, окрім Заворотнюк.