Комаров з “Світу навиворіт” показав свого залізного коня: ось на що повелася модель Олександра Кучеренко

Author name 16 Вересня 2020 в 17:09

Поділитися статтею

Дмитро Комаров на коні пересувається по місту
Дмитро Комаров на коні пересувається по місту

Найвідоміший мандрівник України, заслужений журналіст і телеведучий Дмитро Комаров показав на чому пересувається по країні.

Судячи з геолокації, він зараз перебуває вдома з дружиною – в столиці України. Дмитро опублікував знімок на своєму мотоциклі.

“Завжди шкода, коли закінчується літо. І починаєш особливо цінувати кожен теплий осінній день “, – ностальгічно прокоментував телеведучий.

Відзначимо, через карантин і закритих кордонів, а також через спалахи китайського вірусу в різних країнах Дмитро Комаров тимчасово відмовився від зйомок свого легендарного проекту. Поки невідомо коли саме знімальний процес буде відновлений, але, судячи з Інстаграм-аккаунту ведучого, літо він провів відмінно – в компанії своєї дружини в заміському будинку.

 

У серпні ще й особисто з рук президента Володимира Зеленського отримав престижну державну нагороду. Також їздив по Україні. Як відомо – мотоцикли – хобі Комарова. У сезон і коли погода дозволяє він катається по місту і по країні на своєму “залізному коні “.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею