10-річна дочка Віри Брежнєвої приголомшила недитячим видом: мамі до такого ще далеко

Як же швидко ростуть чужі діти! Шанувальники і очами кліпнути не встигли, як маленька дочка Брежнєвої стала гідною конкуренткою мами.

Співачка Віра Брежнєва опублікувала у себе в Інстаграм в розділі “Історії ” знімок десятирічної дочки Сари, яка виглядає значно старше за свій вік.

Хоча справжній вік видають дреди, яскраві волосся і посмішка.

З огляду на те, де саме Віра опублікувала фото дочки, нескладно зрозуміти, що там немає функції прокоментувати. А як ви думаєте, чи схожа десятирічна Сара на свою маму-блондинку?

Дочка Віри Брежнєвої Сара

Нагадаємо, ще недавно шанувальники Віри стали активно обговорювати її трансформації в зовнішності – зачіску в стилі каре. Деякі думають, що це образ для нового кліпу, а інші стверджують – Брежнєва закохалася, і саме любов підштовхує її на кардинальні зміни.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.