Улюблениця Кіркорова Анастасія Стоцька показала підрослого сина: «Маленький Філіпчик»

Author name 17 Вересня 2020 в 19:09

Поділитися статтею

Анастасія Стоцька, Філіп Кіркоров і син співачки Саша
Анастасія Стоцька, Філіп Кіркоров і син співачки Саша

Відома співачка і актриса Анастасія Стоцька показала підрослого сина. Шанувальники помітили, що хлопчик дуже схожий на Філіпа Кіркорова, хоча зірка вже не перший рік одружена з іншим.

Незважаючи на те що героїня нашої сьогоднішньої статті народилася в Києві, кар’єру свою вона побудувала в Росії. Її перший вихід на професійну сцену відбувся в 18 років, коли вона зіграла Флер-де-Ліс в мюзиклі «Нотр-Дам де Парі». Якийсь час Настя грала в Московському Театрі Луни, де її і помітив поп-король.

Стоцкая и Киркоров
Стоцька і Кіркоров

У 2002-му колишній чоловік Алли Пугачової став продюсером Стоцької, під керівництвом якого вона записала перші кілька пісень для сольного проекту. На той момент вони зайняли лідируючі позиції в хіт-парадах багатьох радіостанцій.

Зараз артистка займається сім’єю — вона щаслива дружина і любляча мама. Анастасія живе в шлюбі з вірменським бізнесменом Сергієм Абгаряном, пара разом виховує 3-річну доньку Віру і 9-річного сина Сашка.

Анастасия Стоцкая с мужем Сергеем Абгаряном и их детьми
Анастасія Стоцька з чоловіком Сергієм Абгаряном та їхніми дітьми

Публіка неодноразово відзначала, що спадкоємці подружжя дуже схожі на Філіпа Кіркорова. В минулому Настю дійсно пов’язували романтичні відносини зі співаком, проте ні в що серйозне вони не переросли.

Анастасия с дочкой Верой и сыном Сашей
Анастасія з дочкою Вірою і сином Сашком

Героїня статті довго намагалася переконати шанувальників і пояснити, що ніяких родинних зв’язків у її дітей з поп-королем немає. Однак вона просто втомилася комусь щось доводити. Ось що з цього приводу Стоцька сказала у вечірньому шоу на «Русском Радио»:

«Робити тест ДНК? Навіщо? Все одно не повірять і скажуть, що все куплено. Ну якщо людям хочеться так вважати, то нехай думають».

Днями знаменитість поділилася новою фотографією з підросли Сашком.

Звичайно, публікація викликала бурю емоцій у її підписників і знову-таки не обійшлося без згадок про схожість хлопчика з Філіпом Бедросовичем:

  • «Так на маму схожий, губи точно мамині!»;
  • «Маленький Філіпчик»;
  • «Як же він схожий на Кіркорова»;
  • «Міні-Філіп».

Судячи з усього, боротися з подібними домислами дійсно немає сенсу, тому Анастасія намагається більше не звертати уваги на все це, щоб не псувати собі настрій через дрібниці.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею