Влад Яма вперше показав всю сім’ю в зборі: красуня-дружина, підрослий син і щасливі батьки

Відомий український хореограф і суддя проекту «Танці з зірками» Влад Яма вперше показав всю свою сім'ю в зборі. Шанувальники захоплені сімейною ідилією танцюриста.

Герой нашої сьогоднішньої статті є досить активним користувачем соціальних мереж. Там він регулярно ділиться з фанатами новими знімками, причому не тільки з професійного, а й з особистого життя.

З 2015 року Яма одружений на пекучій брюнетці Ліліані Кудлай. Парі вдавалося приховувати стосунки цілих 10 років, а вже через півтора року після весілля у подружжя народився син Леон. Варто відзначити, що закохані поки що не хочуть показувати обличчя хлопчика, але на цей раз вони вирішили зробити невеликий виняток.

Влад Яма з дружиною Ліліаною і сином Леоном

На свіжому фото можна побачити всю дружну сім’ю Влада — дружину, маму, тата, дитину та його самого. Судячи з усього, вони відпочивають на Азовському морі на Бірючому острові, що в Херсонській області.

«10 годині на авто і три покоління Ям продовжили собі літо! Разом і в любові! Накупалися, подивилися на шоу дельфінів, йдемо смажити рибку», — підписав знаменитість.

Під публікацією тут же зібралось багато коментарів від шанувальників хореографа:

  • «Синулька красивий!»;
  • «Добре вам відпочити!»;
  • «Рада побачити усмішку Любові Миколаївни» (мова йде про маму танцюриста);
  • «Лео дуже схожий на дідуся»;
  • «У вас прекрасна сім’я!».
Влад Яма та його дружина Ліліана Кудлай

Одна з підписниць запитала ставлення Влада до того, що до нього підходять фотографуватися, навіть коли він на відпочинку, на що герой статті відповів дуже лаконічно: «Терплю». Втім, до такої уваги публіки йому не звикати.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".