Горбунов ледве стримує себе: Осадча розставила свою рогатку

Телеведуча Катерина Осадча разом зі своїм зоряним чоловіком Юрієм Горбуновим вирушила в невелику подорож підкорювати Туреччину.

Звідти вона публікує занадто цікаві фото в різних купальних костюмах, не соромлячись демонструвати свої шикарні довгі ноги. Один зі знімків знатно повеселив фанатів, так як там, на їхню думку, Осадча “розставила свою рогатку ” в очікуванні Юри Горбунова.

Судячи з геолокації, відпочиває вона в Butterfly Valley Fethiye – Долині Метеликів в Туреччині

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCFRhQJBBaq6%2F&is_from_rle

“Жінка з веслом “, – підписала знімок сама телеведуча

На тлі видно гори, а вода синя і блакитна. Одяглася Осадча в купальний костюм від Вікторії Сікрет – білий з ніжно рожевими широкими смужками. Чоловік Осадчої Юрій Горбунов не встояв і поставив лайк своєї коханої. Швидше за все, вони вирушили на курорт без дитини.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.