Тіна Кароль зробила тату на честь Дана Балана: вона – ангел, він – демон

На цьому тижні шанувальники Тіни Кароль раз у раз обговорюють вихід нового альбому.

Однак на альбомі артистка вирішила не зупинятися, і в “сюрпризи ” для публіки зайшла куди далі. Вона зробила багатозначне тату на шиї. На татуюванні зображена та статуя, яку український скульптор відтворив для того, щоб зробити обкладинку до нового альбому. Ось так все тісно взаємопов’язано.

Дан Балан вже оцінив нове тату на тілі Тіни?

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCFRcy2Ijqyt%2F%3Futm_source%3Dig_embed&is_from_rle

Знімок з’явився на офіційній фан-сторінці. Шанувальники були захоплені, адже ніколи б не подумали що така консервативна і стримана Кароль здатна “набити тату “.

Новий альбом Тіни Кароль називається “Знайти своїх “. Уже в продажу з’явилася брендована продукція – футболки, блокноти і навіть такі ж тату-слайдери, як у Тіни Григорівни Кароль.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".