Волочкова в футболці з непристойним написом сіла на шпагат перед Джигурдою: публіка здивована поведінкою балерини

Одіозна балерина Анастасія Волочкова сама виставляє на себе компромат в соціальній мережі.

На цей раз вона відвідала закриту вечірку, де були одні чоловіки. Серед них був і не менш одіозний один балерини Микита Джигурда. Фото після глобальної п’янки розбурхали шанувальників. Хтось зробив їй компліменти з приводу відкритості, товариськості, хтось почав говорити про роман Джигурди та Волочкової, а хтось зазначив, що Анастасія поводиться занадто вульгарно і зухвало.

Щоб уникнути хейта, Волочкова приховала можливість коментувати свої публікації

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCFSXG8ooJZB%2F%3Futm_source%3Dig_embed&is_from_rle

Відзначимо, на фотографіях, опублікованих з цієї тусовки, Микита Джигурда явно не по-дружньому обіймає Волочкову, не соромлячись чіпає її груди і посміхається. Крім цього, зухвала Настя прийшла в футболку з написом “Ніхто не піде звідси незайманою “.

Нагадаємо, Джигурда і Волочкова – давні друзі, які не раз потрапляли в одіозні скандали. Крім цього, шанувальники не перший рік приписують їм роман. Самі зірки не підтверджують його, але й не спростовують. Одним з гучних подій цього року вважається поїздка спочатку Микити, а потім і Анастасії в храм села закритого типу під час карантину. І якщо Джигурда відбувся тоді тільки скандалом, то в питанні Волочкової справа дійшла до суду.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.