47-річна Юлія Висоцька похвалилася розкішними вигинами в мокрому купальнику: Андрію Кончаловському дуже пощастило

Телеведуча і актриса Юлія Висоцька, похвалилася своїми жіночними вигинами в купальнику. Тепер зрозуміло, звідки у Андрія Кончаловського стільки натхнення.

Героїня нашої сьогоднішньої статті знаходиться у віці ближче до зрілого, проте вона регулярно підкреслює вдалими нарядами достоїнства фігури. Причому це кожен раз призводить шанувальників в непідробний захват і їх цілком можна зрозуміти.

Варто відзначити, що теледіва є активним користувачем Instagram, де часто ділиться з підписниками рецептами, фотографіями з іменитим чоловіком та кадрами з різних фотосесій.

Юлія Висоцька та Андрій Кончаловський

Не буде перебільшенням сказати, що одне з останніх фото Юлії викликало у фанатів цілу бурю емоцій. На цьому кадрі Висоцька позує в чорному купальнику зі спущеною сорочкою, тримаючи в руках капелюх. Доповненням пляжного образу стали чорні сонцезахисні окуляри.

Багато хто дивується — як зірці вдається залишатися такою стрункою в той час, як вона дуже смачно готує. Сама героїня статті говорить, що в її житті багато спорту і дисципліни, до того ж вона знає міру в їжі:

«Я їм усе. Можна все, але в міру, а також розуміючи, коли, що і з чим поєднувати».

Юлія Висоцька

У коментарях до нової фотографії шанувальники обсипали артистку горою компліментів:

  • «Божественна!»;
  • «Шик, блиск, ви хороша!»;
  • «Юлія, ви розкішна дівчина! Фото незвичайне»;
  • «Красива і справжня»;
  • «Є якась магія в чорно-білих фото. Юлія, ви мене надихаєте!»;
  • «Ну як можна бути такою гарною?».

І це найменша частина приємних слів на адресу знаменитості, з якими важко не погодитися.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.