Як виглядає єдина дочка Лідії Таран та чому Андрій Доманський не бере участі в її вихованні

Ведуча «ТСН», «Я люблю Україну» і «Сніданок з 1+1» ще не була одружена, при цьому вона встигла стати матір'ю. Давайте подивимося, як виглядає єдина дочка Лідії Таран та чому її батько Андрій Доманський не бере участі в вихованні.

Зіркові батьки прожили кілька років у цивільному шлюбі, результатом якого стала поява на світ Василини. Для Лідії це перша дитина, а ось Андрій є багатодітним татом — всього у нього п’ятеро рідних дітей і ще один син, що залишився у його нинішньої дружини Марини від минулих відносин.

Рідкісне фото Андрія Доманського з усіма його дітьми

Варто сказати, що причиною розставання Таран і Доманського стала інша жінка. Після цього єдина тема для спілкування між ними — дочка.

Андрій, Лідія і Василина

Ще тоді вони обговорили фінансові питання і відтоді Андрій чесно виділяє обумовлену суму на спадкоємицю, а Лідія чесно витрачає її на потреби дівчинки.

Лідія Таран з донькою Василиною

В інтерв’ю для Теленедели шоумен зізнався, що побудувати близькі відносини з усіма дітьми йому не вдалося, тому що його старші з ним не живуть:

«Василинка спілкується зі мною не так часто, як молодші дочки. Однак я впевнений: прийде момент, коли їй знадобиться батьківський погляд на життя і порада. Тоді її справи будуть у мене в пріоритеті».

Лідія Таран з донькою Василиною

При всьому при цьому він намагається бути тим батьком, який знає, коли у когось трапляються якісь проблеми.

Лідія Таран з донькою Василиною

За великим рахунком, вихованням Василини Лідія займається самостійно, вона несувора мама, але і нехлюйствувати не дозволяє:

«Я не вимагаю ні в кого бути відмінницею. Коли я чую, що у нас 9 по французькому, я не через оцінку засмучуюсь, я засмучуюся через те, що є мозок, є все-все, а вона просто не довчила».

Лідія Таран з донькою Василиною

Також телеведуча додала, що на ніч забирає у доньки гаджети, оскільки та весь час пропадає в соціальних мережах. Втім, зараз це актуальна проблема для багатьох підлітків.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.