У Ольги Бузової є двійник – Яло НеБузова, вона витратила шалені гроші на те, щоб бути схожою на кумира

Author name 5 Жовтня 2020 в 07:10

Поділитися статтею

Небузова Яло
Небузова Яло

Здавалося б, людству з лишком вистачає однієї Ольги Бузової – користувачі мережі раз у раз нарікають про те, чому ж її так багато навколо і коли світська левиця нарешті зникне з усіх екранів.

Але навесні цього року все раптом почали говорити про двійника Ольги, загадкової «Небузовой», так що найближчим часом суперечки навколо їх особистостей точно не вщухнуть. Хто вона – Небузова Яло – і чому про неї взагалі заговорили?

Яло Небузова
Яло Небузова

У квітні, коли TikTok тільки-тільки став популярний, на його просторах з’явилася дівчина, зовні нагадує відому співачку і колишню ведучу «Дом 2» Ольгу Бузову.

Яло Небузова (зліва) і Оля Бузова
Яло Небузова (зліва) і Оля Бузова

З розповідей самої дівчини і її глядачів можна зрозуміти, що для більшої схожості з зіркою дівчина навіть лягала під хірургічний ніж. Кілька пластичних операцій зробили їх обличчя один в один, і так все за 3 мільйони рублів на світлі з’явився справжній двійник Бузової.

Яло Небузова
Яло Небузова

Свої справжні ініціали дівчина не поспішає розкривати – каже, мовляв, «Небузова» написано навіть в паспорті, а замість імені тепер «Яло» – дзеркальна версія «Оля». Вона працює в сфері моди в якості стиліста, не прагне до популярності і дуже поважає свою знамениту версію, тому і не хоче її «затьмарити». Косметологічні процедури, зроблені заради збільшення схожості, вона коментує як «просто спроби поліпшити себе».

Вгадайте, це справжня Бузова або двійник?
Вгадайте, це справжня Бузова або двійник?

Раніше в мережі були спекуляції про те, чи не від чоловіка й аж ховається під маскою пластичних перетворень – але все риси (голос, манери поведінки, слова) вказують на те, що Небузова все-таки жінка.

Багато хто засуджує прагнення дівчини до копіювання зовнішності Бузової, хтось просто чекає, коли галас затихне, щоб знову забути про існування двох дратівливих дамочок. У будь-якому випадку, мало хто не погодиться з ідеєю, що нам вистачає і однієї Бузової – такою, яка вона є.

https://youtu.be/fZnvEEIvraA

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею