Ірина Білик показала маленького сина від п’ятого чоловіка: весь в батька

Author name 5 Жовтня 2020 в 17:10

Поділитися статтею

Ірина Білик перевтілилася в героїню роману
Ірина Білик перевтілилася в героїню роману

Відома українська співачка Ірина Білик приміряла роль героїні роману і поділилася зі своїми шанувальниками книжкової рекомендацією.

50-річна співачка Ірина Білик на своїй сторінці в Інстаграм опублікувала ряд знімків, де вона позує в образі героїні свого улюбленого роману. Білик закликала своїх прихильників прочитати роман “Дилери реальності” Ніколаса Димитрова.

https://www.instagram.com/p/CF7cgXhD7Uu/

На знімках, крім себе артистка показала і свого молодшого сина – 4-х річного Табриза. На фото хлопчик в костюмі позував з книжкою в руках. Шанувальники артистки прийшли в захват від її нових фотографій, але більшість компліментів були присвячені саме синові Білик. Багато відзначили, що Табриз дуже схожий на свого батька – продюсера і фотографа Аслана Ахмадова. «Дуже красивий хлопчик», «Як він схожий на батька», «Хлопчик – копія тата», – написали підписники.

Молодший син
Молодший син Ірини Білик Табріз

Нагадаємо, Табріз – другий син Ірини Білик від її п’ятого чоловіка 47-річного фотографа Аслана Ахмадова. Дитину парі народила сурогатна мати. Також у співачки є 21-річний син Гліб.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею