Дружина Позитиву з “Время и Стекло” з’явилася на фото без нижньої білизни

Author name 6 Жовтня 2020 в 16:10

Поділитися статтею

Позитив і його дружина
Позитив і його дружина

Анна Андрійчук-Завгородня – офіційна дружина “Позитива” з групи “Время и стекло”.

Довгий час фанати були впевнені, що Позитив, він же Олексій Завгородній, крутить роман зі своєю колегою по сцені Надею Дорофеєвої. Але коли Надя вийшла заміж, а Позитив одружився, все стало на свої місця, і звинувачувати їх у романі перестали. Дружина Олексія Завгороднього – дівчина непублічна. Вона не веде своїх Ютуб шоу або блогів, і скромно відвідує заходи зі своїм відомим чоловіком. Саме тому Анну Андрійчук-Завгородню навіть не знають в обличчя багато фанатів музичної групи.

Днями фан-сторінка музикантів опублікувала таємне фото з відпочинку. На знімку Потап, його дружина Настя Каменських, Анна та Олексій Завгородній. Очевидно, поки концертів мало, вони вирішили махнути на відпочинок до Італії. Шанувальники помітили, що у Ганни Андрійчук-Завгородній дуже виразні “очі “, які вона не ховає під нижньою білизною або купальником. На цьому знімку вона прикрилася лише білою тонкою пляжної сорочкою, через яку все відмінно проглядається.

У коментарях прихильники написали, що у Олексія Завгороднього (Позитиву) дуже красива дружина, і даремно він приховує її від публіки.

До слова, Наді Дорофєєвої з Володимиром Дантесом на цьому відпочинку чомусь не було. Можливо, це якось пов’язано з тим, що колектив вже практично розпався. Тепер вони не тільки працюють, а й відпочивають окремо.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею