Закохана Альоша показала пікантне фото з чоловіком з групи “Антитіла”: це триває 10 років

Author name 8 Жовтня 2020 в 16:10

Поділитися статтею

Тарас Тополя та Alyosha
Тарас Тополя та Alyosha

Зразковий сім’янин Тарас Тополя показав фото своєї щасливої дружини, яка тільки недавно народила йому третю дитину. Незважаючи на досить довгий спільний шлях до створення сім’ї, вони виглядають закохано і трепетно, ніби познайомилися лише вчора.

А познайомилися вони ще в нульових. Судячи з підпису Тараса в Інстаграме, вони разом з Оленою Кучер (справжнє ім’я співачки Alyosha) зустрічають вже десяту осінь. За цей час вони народили двох чарівних синів, а в цьому році їх сім’я поповнилася ще і донькою.

Тарас Тополя – музикант, автор своїх же пісень, громадський діяч, волонтер. У нього є своя українська група “Антитіла “, яка сьогодні знаходиться на піку популярності і збирає стадіони. На час пандемії і Alyosha, і Антитіла відмовилися від концертів, щоб уберегти публіку від поширення коронавирусной інфекції. Також це було пов’язано з тим, що Олена була вагітна, і це подвійний ризик для здоров’я мами. Зараз Тарас і Альоша віддали всі свої сили на виховання дочки. З огляду на те, що уряд знову планує ввести жорсткий карантин, вони поки концертів не планують.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею