Соня Віталіївна Кіперман народилася 30 березня 2001 року в Дніпропетровську (хоча сама вона вказує Київ, але це неправда).
Соня з мамою Вірою БрежнєвоюЇї батьками були нікому невідома Віра Галушка, студентка заочного відділення Дніпропетровського інституту інженерів залізничного транспорту, яка на життя заробляла тим, що вдень полола міські клумби, а вечорами сиділа з дітьми в якості няні. А батько – Віталій Войченко, цивільний чоловік Віри. Скоро він її кинув з дитиною і піднімати дочку допомагали батьки.
У свідоцтві про народження у неї ім’я записано Соня, а не Софія.
Соня з вітчимом Михайлом КіперманомВіра займалася вокалом і танцями, постійно відвідувала різні кастинги, де її помітив Дмитро Костюк, який і порадив взяти дівчину з екзотичною зовнішністю в ВІА Гру замість Альони Вінницької, яка вирішила почати сольну кар’єру.
Так Віра стала учасницею знаменитого тріо. Дочка в той час залишалася в Дніпропетровську.
Соня КіперманУ 2006 році вже в статусі відомої красуні Віра Брежнєва виходить заміж за олігарха Михайла Кіпермана, він удочерив дівчинку і їй поміняли прізвище. У Соні є молодша сестра Сара.
Зараз Соня вже доросла дівчина і любить публікувати гарячі знімки на своїй сторінці в Інстаграмі. Користувачі відзначають красу дівчини, її гармонійну фігуру і пророчать їй велике майбутнє.
Соня КіперманВіра Брежнєва також публікує багато знімків дочки, тим самим створюючи їй додаткову рекламу.
З 16 років Соня живе в США і зараз вона першокурсниця гуманітарного Уітьер-коледжу, місяць навчання там коштує близько $5000, не рахуючи проживання.