У Мережі з’явився справжній раритет – фото з весілля Пугачової і Галкіна. Ось же вона там молодиця!

Author name 11 Жовтня 2020 в 15:10

Поділитися статтею

Алла Пугачова і Галкін на весіллі
Алла Пугачова і Галкін на весіллі

У Інстаграм з’явилася рідкісна фотографія – знімок з весілля Алли Борисівни Пугачової і її другого чоловіка Максима Галкіна.

Рідкісним знімком поділився зірковий фотограф і блогер Роман Родін, який в дев’яностих і початку нульових подорожував із зірками першого ешелону. У нього залишився досить великий архів фото зі зйомок, виступів, репетицій і інших важливих подій. Знімками він регулярно ділиться в Інстаграм.

“Зараз мені надіслали фото з весілля Пугачової і Кіркорова, де ми з Талгатом були свідками. На цьому фото ми сидимо по кадру праворуч від наречених. Молоді і красиві, як і молодята. Ех, час то яке було “, – пише Роман Родін в описі до фотографії в своєму блозі.

https://www.instagram.com/p/CGJ8DdBFifS/

У нього в акаунті ви можете також знайти молодих Філіпа Кіркорова, Ларису Доліну, Ігоря Ніколаєва, Барі Алібасова і його групу “На-на “. Крім цього, Роман Родін регулярно проводить прямі ефіри, де розповідає цікаві історії про зірок і спілкується зі своїми шанувальниками.

Спеціальний відеосюжет про відносини Алли Пугачової і Максима Галкіна, а також про їх майбутнє розлучення ви можете подивитися на нашому каналі “Одна хвилина “.

https://youtu.be/wNzqAHFM0RY

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею