Юлія Висоцька показала маму, яка молодша за її чоловіка Андрія Кончаловського на цілих 15 років

Author name 21 Жовтня 2020 в 18:10

Поділитися статтею

Юлія Висоцька
Юлія Висоцька

Популярна російська актриса і телеведуча Юлія Висоцька показала маму Світлану. Цікаво, що жінка молодше зятя Андрія Кончаловського, до того ж не на якихось парочку років, а на цілих 15.

На самому початку відносин метра кіноіндустрії і на той момент висхідної зірки ніхто не вірив в їх роман. Причина в істотній різниці у віці. Незважаючи на це, пара успішно створила свій власний світ без заздрощів та злостивців, не звертаючи увагу на постійний осуд з боку оточуючих.

У шлюбі у подружжя з’явилися двоє спільних дітей — дочка Маша і син Петя. Петро планує пов’язати життя з професією архітектора, а ось з Марією все не так просто, адже вона не виходить зі стану коми вже довгих 7 років.

У 2013-му сімейство потрапило в аварію, в результаті якої найсильніше постраждала спадкоємиця зіркових батьків.

Юлия Высоцкая с детьми
Юлія Висоцька з дітьми

Вони весь цей час продовжують боротися за дочку, в чому їх підтримують всі рідні і близькі, причому навіть після такої трагедії Кончаловський і Висоцька залишилися разом. Мама ведучої Світлана в одному зі своїх рідкісних інтерв’ю розповіла, що біда тільки згуртувала пару.

Юлія не раз умовляла матір переїхати до Москви, щоб бути ближче до них, проте жінка відмовляється, живе вона в Новочеркаську. При цьому мати акторки часто буває в гостях у дочки і зятя — вони підтримують теплі відносини.

Высоцкая и Кончаловский
Висоцька і Кончаловський

Днями Світлані виповнилося 68, з чим Висоцька зворушливо привітала її у себе в Instagram. Теледіва опублікувала архівне сімейне фото з наступним підписом:

«На фотографії мої бабуся і маленька мама. Сьогодні особливий день, мамин день народження. Матуся, я завжди поруч!».

Звичайно, в коментарях безліч користувачів мережі приєдналися до поздоровлень, побажавши іменинниці довгих років життя, а також підмітив, що Юлія дуже схожа на свою бабусю.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею