Приголомшили видом: Ані Лорак, Лобода і Тетяна Овсієнко засліпили всіх золотими сукнями

Author name 21 Жовтня 2020 в 20:10

Поділитися статтею

Красуні-артистки в золотих сукнях
Красуні-артистки в золотих сукнях

На важливих подіях зірки повинні виглядати сліпуче, але деякі артистки занадто буквально розуміють значення цього слова.

Ані Лорак, Світлана Лобода і Тетяна Овсієнко – головні любительки блиску і шику на вітчизняній естраді. У різний час і на різних заходах вони з’являлися в золотих сукнях, які зліпили всіх. Як вони виглядали?

Ані Лорак

Ані Лорак в золотій сукні
Ані Лорак в золотій сукні

Ані Лорак на одне зі своїх виступів прийшла в сукні повністю золотом. Воно було жіночне і елегантне, декольте акуратно визирало з-під тканини, а ніжка була прикрита. На цьому концерті Ані, безумовно, була найпомітнішою і обговорюваної. Пізніше шанувальники обговорювали, що цей наряд обійшовся співачці в 13 тисяч доларів, однак на цю інформацію вона ніяк не відреагувала.

Світлана LOBODA

Лобода в золотій сукні
Лобода в золотій сукні

Вона також вирішила піти по стопах своєї колеги, і виплеснути свою жіночу енергію через блискучі камені і золото. Вийшло непогано – важке, але привабливе плаття, витончено підкреслило талію Лободи, але зробило не дуже вдалий акцент на її маленькі груди. Виступала Лобода в золотій сукні на своєму ж концерті.

Тетяна Овсієнко

Тетяна Овсієнко в золотій сукні
Тетяна Овсієнко в золотій сукні

Зірка дев’яностих і нульових теж любить виглядати дорого і багато. Тому навіть не обкладинку свого альбому влаштувала фотосесію в золотій сукні з леопардовими вставками і такому ж піджаку – золотом і в дорогих каменях.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею