Молода дружина Павліка оголилася на камеру: ось чим 26-річна Катя Реп’яхова підкорила 54-річного Віктора Франковича

Author name 26 Жовтня 2020 в 16:10

Поділитися статтею

Катерина Репяхова і Віктор Павлик
Катерина Репяхова і Віктор Павлик

Катерина Реп’яхова, вона ж молода дружина Павліка, без сорому оголилася на камеру і поділилася результатом сміливої фотосесії в мережі.

Офіційним подружжям герої статті стали ще навесні і навіть 28-річна різниця у віці не стала цьому на заваді. Розпис пари був тихим, а ось пишне весілля вони поки що не влаштовували, хоча спочатку воно було призначене на червень.

Перший зрив торжества пов’язаний з введенням суворого карантину в країні, після чого закохані перенесли банкет на серпень.

Виктор с молодой женой Катей
Віктор з молодою дружиною Катею

Планам не судилося збутися і на цей раз, адже 7 серпня в родині Віктора Франковича сталося велике горе — від раку помер його син Павло від шлюбу з третьою дружиною Ларисою Созаєвою.

Виктор и его покойный сын Павел
Віктор і його покійний син Павло

Нову дату Павлік і Реп’яхова поки не вибрали, проте дівчина не втрачає надії все-таки одягнути весільну сукню і постати перед рідними в образі нареченої.

Катя Репяхова
Катя Реп’яхова

Як стверджує сама Катя, фінансово від чоловіка вона не залежить, хоча саме вона на даний момент є його концертним директором.

Крім того, обраниця Віктора активно розвиває свій блог в Instagram, де не тільки заробляє на рекламі, але ще і ділиться з підписниками свіжими фото і відео, а також розмірковує про життя.

Катерина Репяхова
Катерина Реп’яхова

На цей раз Катерина опублікувала пікантний кадр, на якому постала в довгій спідниці із завищеною талією, оголивши верх і прикрившись руками. У правій долоні дівчина тримає квітку, дивлячись в камеру сумними очима. Ось як вона підписала знімок:

«Зараз я себе відчуваю такою ж безпорадною, як на цій фотографії… Просто хочеться, щоб у всіх все було добре. У мене бажання одне — поїхати на гастролі на довго-довго».

У коментарях дружину Павліка обсипали безліччю компліментів і побажали їй бути сильною, незважаючи ні на що. Варто зазначити, що частина прихильників Віктора Франковича регулярно критикує його за вибір обраниці, як і її саму.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею