Аліна Гросу після розлучення налякала виснаженим виглядом: запалі щоки і втомлені очі

Author name 27 Жовтня 2020 в 11:10

Поділитися статтею

Аліна Гросу змінилася після розлучення
Аліна Гросу змінилася після розлучення

Відома українська співачка і актриса Аліна Гросу після заяви про розлучення здивувала змученим виглядом.

Нещодавно Аліна Гросу потрясла своїх шанувальників несподіваною новиною: вона розлучилася зі своїм чоловіком через кілька місяців після весілля. Про це співачка відверто розповіла в програмі «ЖВЛ» на телеканалі «1 + 1». За словами Аліни, її колишній чоловік знайшов собі нове захоплення і став ініціатором розлучення. Крім того, Гросу зізналася, що колишній коханий знайшов жінку доросліше і багатше, зробивши натяк, що хлопець – альфонс.

Аліна гросу розлучилася через півроку після розкішного весілля
Аліна гросу розлучилася через півроку після розкішного весілля

Після зізнання про розлучення шанувальники Гросу почали ще ретельніше стежити за життям улюбленої співачки. Нещодавно Аліна опублікувала в своєму Інстаграмы фото, яке змусило фанатів хвилюватися.

https://www.instagram.com/p/CG0m8TelkEI/

Аліна зробила фото на знімальному майданчику, де знімається в серіалі «ДНК», який незабаром вийде на екранах телеканалу «Україна». На знімку Гросу сиділа за великою камерою. Її волосся були розпущені, а одягнена Аліна була в теплий плащ. Шанувальники артистки відзначили, що вона сильно схудла і попросили її берегти себе.

Варто відзначити, що Гросу на фото дійсно виглядає виснаженою і втомленою. Її щоки сильно впали, а очі виглядають втомленими. Можливо це пов’язано з пережитим розлученням або з щільним графіком роботи.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею