Оля Цибульська поділилася рідкісним знімком з коханим: а чи не Дзідзьо це?

Українська співачка Оля Цибульська, яка зараз з головою занурена в роботу, не забуває і про особисте життя.

У Інстаграм-блозі знаменитість читають близько мільйона людей, які кожен день чекають її публікації. Напередодні вона показала ніжне фото з першим чоловіком в її житті. Першим і єдиним. Це, схоже, її нинішній чоловік, проте розглянути було складно, адже на знімку вони обнімаються, і чоловіка видно лише зі спини.

З незрозумілої причини Ольга Цибульська приховує ім’я і обличчя чоловіка. Хоча вони в шлюбі вже 6 років, і у них підростає син

Тому будь-які знімки з чоловіком – справжня рідкість.

Нещодавно в програмі “Зоряний шлях ” на каналі “Україна ” улюблениця Дзідзьо Оля Цибульська поділилася, що її нинішній чоловік був у неї в плані близькості першим. І зважилася вона на те, щоб наблизитися до нього, в 24 роки. Але дуже відповідально готувалася до тієї ночі, і вважає її однією з найбільш чуттєвих в життя. Зараз Оля виховує сина. Хотіла б ще дочка, але поки щільний графік і стрімка кар’єра не дозволяють зійти зі шляху, щоб знову поринути в радість материнства.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?