54-річна Ольга Сумська пішла у відрив: відіжгла з напівроздягненим молодиком при живому-то чоловікові

Author name 31 Жовтня 2020 в 14:10

Поділитися статтею

Ольга Сумська
Ольга Сумська

Відома українська актриса Ольга Сумська пішла у відрив — весело провела час з напівроздягненим молодиком, але ж вдома зірку чекає люблячий чоловік.

Героїня нашої сьогоднішньої статті активно займається своєю кар’єрою. Вона не тільки їздить по Україні з театральними виставами, але ще і знімається на телебаченні. Якраз зараз проходять зйомки комедійного серіалу «Юрчишини» для ICTV.

У центрі сюжету перебуває батько сімейства — колишній зек Нік-Нік (Георгій Делієв), який повертається додому з в’язниці і з подивом дізнається, що його син зрадник, адже він влаштувався на роботу в нову поліцію.

Ольга Сумская и Георгий Делиев
Ольга Сумська та Георгій Делієв

У другому сезоні до акторського складу приєдналася Ольга Сумська, вона виконає роль колишньої дружини Нік-Ніка — епатажної емігрантки Тамари.

Зірка часто ділиться з шанувальниками в соціальних мережах новими фото і відео, ось і цього разу вона вирішила опублікувати закулісся зі знімального майданчика.

На одному зі знімків артистка позує в компанії стриптизера — це переодягнений, хоча якщо бути точніше, то роздягнений, вітчизняний актор Андрій Ісаєнко.

Сумская с коллегами по сериалу «Юрчишины»
Сумська з колегами по серіалу «Юрчишини»

Ось як користувачі Instagram відреагували на публікацію:

  • «Гаряче там у вас!»;
  • «Ваша Тамара прекрасна!»;
  • «Виглядаєте просто супер»;
  • «Дівчатка залишилися задоволені»;
  • «Ольга, вам змінив смак. Вибачте, але в блозі красивої стильної жінки бачити ЦЕ… Якось дивно. Навіщо в стрічці вам потрібен цей жеребець?».
Комментарии пользователей Instagram
Коментарі користувачів Instagram

Думки бувають різні, проте всім не догодиш, а що за інтригуючу сцену вони знімали, глядачі дізнаються в наступному році — прем’єра другого сезону серіалу запланована на 2021-й.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею