За ким психлікарня плаче – зірки, які лікувалися у психіатра: Кіркоров, Лоліта, Данилко та інші знаменитості

Author name 3 Листопада 2020 в 09:11

Поділитися статтею

Зірки, які мали проблеми з психікою
Зірки, які мали проблеми з психікою

Від постійного стресу, зміни амплуа і уваги до своєї персони психіка знаменитостей часто не витримує тиску – навіть найстійкіші зірки на застраховані від діагнозу в сфері психіатрії. А адже творча діяльність артиста вимагає повної віддачі! Так і вийшло, що незважаючи на славу і нечувані багатства, знаменитим людям теж доводиться лікуватися в психіатричних лікарнях.

Когось туди доводить алкоголь, у багатьох психіка не витримує навантаження, а хтось просто використовує такий «відпочинок» як спосіб привернути до себе увагу і влаштувати сенсацію.

Тетяна Догілєва

Тетяна Догілєва
Тетяна Догілєва

Актриса відноситься до першого типу – її підвела алкогольна залежність. Вона напивалися до нестями тижнями до ряду і не могла вже контролювати свій стан, тому довелося вдаватися до допомоги досвідчених наркологів. Але професіоналам вдалося допомогти актрисі медикаментозним лікуванням.

Віктор Сухоруков

Віктор Сухоруков
Віктор Сухоруков

З діагнозом «біла гарячка» в клініку ім. Бехтерева потрапив Віктор Сухоруков. Важкі знімальні графіки, глибокі ролі, втрата колег по фільмах «Брат» і «Брат-2» похитнули світогляд актора – і він не знайшов кращого виходу, ніж «розслаблятися» алкоголем. Коли справа дійшла до випивки прямо на зйомках (Віктор переливав спиртне в непрозорі пляшки кефіру), близькі допомогли Сухорукову зробити крок назустріч одужанню – погодитися на госпіталізацію.

Олександр Домогаров

Олександр Домогаров
Олександр Домогаров

Алкоголь довів до психлікарні і Олександра Домогарова. Привабливого акторові довелося зробити паузу в кар’єрі через душевних мук, яка плавно перетекла в справжній особистісний криза в купе з пристрастю до алкоголю. Лікування, на щастя, допомогло і йому.

Влад Топалов

Влад Топалов
Влад Топалов

А ось Влада Топалова до психіатрів призвів не алкоголь, а наркотики – він поступив в лікарню в настільки важкому стані, що стояло питання зовсім про «останні дні життя». Вплив наркотиків порушив функціонування внутрішніх органів, відновитися повністю співак уже ніколи не зможе – після «виходу» з будь-якими залежностями він рішуче закінчив і чітко дотримується терапії лікарів.

Лоліта Мілявська

Лоліта Мілявська
Лоліта Мілявська

Харизматична Лоліта Мілявська впала в депресію через невдале кохання – в московські психіатричні заклади вона надходила двічі, обидва рази на грунті душевних страждань. Вперше вони були викликані розлученням з Олександром Цекало, вдруге депресія повернулася з-за розставання з Олександром Зарубіним.

Філіп Кіркоров

Філіп Кіркоров в клініці
Філіп Кіркоров в клініці

«Король російської естради» Філіп Кіркоров колись страждав від нападів раптової, безпричинної агресії – і довго не здогадувався про це, поки наслідки не стали очевидні оточуючим. Справа в тому, що напади забувалися самим Філіпом, і він міг не помітити, як нашкодив чогось. Але от коли справа почала стосуватися інших людей – як пояснив сам Кіркоров, його сутички з колегами і побиття Марини Яблокової трапилися саме в рамках нападу, – тут уже співак сам жахнувся і добровільно здався на лікування в ізраїльську психіатричну клініку.

Олексій Кортнєв

Олексій Кортнєв
Олексій Кортнєв

Соліст групи «Нещасний випадок» потрапив до психіатричної лікарні при загадкових обставинах – в медичній карті значиться «нервове перенапруження» на тлі виключення з МГУ, але є підозри, що співакові просто не подобалася ідея відправки в армію. У будь-якому випадку, 1987 рік для музиканта точно був складним – ще невідомо, не сподобалося б йому в армії більше, ніж в лікарні.

Сергій Жигунов

Сергій Жигунов
Сергій Жигунов

Роман з партнеркою по «Моїй прекрасній няні» Анастасією Заворотнюк не приніс Сергію Жигунову нічого хорошого – тільки розлучення з дружиною і напрямок на психіатричне лікування. Депресія через сердечних переживань (не міг пробачити собі зраду) довела до проблем зі здоров’ям, тому сам актор не став відмовлятися від путівки в госпіталь ім. Вишневського. Після повернення Сергій кинув Заворотнюк і повернувся до дружини.

Андрій Данилко

Андрій Данилко
Андрій Данилко

Сміливості виступу Вєрки Сердючки на «Євробаченні» захоплювалися багато – в 2007 Україна ще підтримувала дружні стосунки з Росією, тому гучне «Раша, гудбай!» дуже не сподобалося східного сусіда. Всі російські гастролі швидко скасували, преса заклювала, доходи впали – Данилко впав у депресію, сильно схуд. Допомогло лікування в Австрії – повернувся незмінний оптимізм, з яким можна все пережити.

Баррі Алібасов

Баррі Алібасов
Баррі Алібасов

Причиною госпіталізації нібито стало нестабільний стан продюсера, що похитнулося на тлі прийнятих препаратів і скандалу навколо розлучення з Лідією Федосеевій-Шукшиній. Після медогляду лікарі відправили його до психіатрів. У лікарні він провів більше 2-х місяців.

Олена Бонд

Олена Бонд
Олена Бонд

Життя актрис «дорослих» фільмів навряд чи назвеш безтурботним – все-таки подібну психічне навантаження і відсутність будь-якого особистого простору важко винести. І нехай знайомство з депутатом Юрієм Мамоновим принесло в долю Олени Бонд багато грошей і мінімум турбот, через депресію на грунті особистих переживань матеріальне її вже не радувало. Мамонов не став довго терпіти під носом сумну «ляльку» і відправив її розбиратися з проблемами самої – мовляв, він будь-які мрії її виконував, а їй наплювати, так що жіноча логіка йому незрозуміла. Так Олена і вирішила спочатку підлікувати голову перед початком нового життя, після чого кинула порно-індустрію і зажила самим непримітним чином.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею