Маша Полякова поскаржилася на свою зоряну маму: вона на мене лається і відбирає телефон

Author name 6 Грудня 2020 в 08:12

Поділитися статтею

Маша Полякова
Маша Полякова

15-річна Марія Полякова вже цілком самостійна людина. Дівчина знялася в молодіжному серіалі, має серйозні стосунки з хлопцем і активно розвиває свої соцмережі.

У суботу Маша з’явилася в передачі Каті Осадчої “Світське життя”, де ведуча не забула вивідати ще кілька зіркових таємниць з вуст недосвідченої дівчинки.

Інтерв'ю у Маші Полякової
Інтерв’ю у Маші Полякової

На прем’єру серіалу про старшокласників сучасної української школи SEX INSTA ZNO, де Маша зіграла невелику, але помітну роль, вона прийшла зі своїм бойфрендом. За словами Маші вони зустрічаються вже 9 місяців, його звуть Максим, він її ровесник.

Нагадаємо, що Оля Полякова вже відповідала на питання Каті Осадчої, як вона ставиться до таких ранніх відносинам дочки з хлопцем. Оля сказала, що Максим – дуже хороший хлопчик, їй подобається. У них з Машею дуже зворушливі стосунки, більше дружні і Оля, як мама, не має нічого проти.

Маша Полякова зі своїм хлопцем
Маша Полякова зі своїм хлопцем

Катя Осадча в креативної захисній масці розпитати у юної артистки, як вона ставилася до прямих ефірів з їх сімейного життя, які Оля Полякова вела під час карантину.

Катя Осадча бере інтерв'ю
Катя Осадча бере інтерв’ю

Адже зоряна мама не вимикала камеру, коли в будинку були скандали і розбирання, дівчатка плакали і навіть билися. І всі бажаючі дізналися, що Маша заходила на сайти для дорослих, що у неї конфлікти з мамою через телефон – його щовечора відбирають в пів на дванадцяту. А днем дівчинка постійно зайнята і просто не встигає “насолодитися” віртуальним спілкуванням.

А ще Маша розповіла, що створила власну рок-групу і мріє після закінчення школи поїхати вчитися в США, в бостонську музичну школу Берклі – своє життя вона бачить в музиці і кіно.

https://www.instagram.com/p/CGK-aJOnz0F/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею