Дмитро Дікусар відверто розповів, чому до сих пір повінчаний з Шоптенко: “Це само собою зрозуміле”

Відомий український хореограф Дмитро Дікусар вже давно не одружений на Олені Шоптенко, однак вони досі повінчані.

Зараз герой нашої сьогоднішньої статті перебуває в статусі завидного холостяка, а серед його дружин були одні лише блондинки — поп-королева вітчизняної естради Ірина Білик і танцівниця Олена Шоптенко. З обома колишніми Дмитро зумів зберегти теплі дружні стосунки. Втім, вони і самі завжди добре про нього відгукуються.

В інтерв’ю для YouTube-шоу “Ужин с Дороти” Дікусар розповів, що для нього головне —людська повага, яка і лежить в основі їх прекрасних взаємин:

“Я з самого початку дуже сильно поважав і поважаю цих жінок за багато моментів — і за творчість, і за людяність, і за доброту. І так чи інакше, колись я цих жінок вибрав, вони вибрали мене. Вони ж були для мене прекрасні добрі люди. Якщо ми не можемо бути разом, вони не перестають бути для мене прекрасними добрими людьми”.

Дмитрий Дикусар на Ужине с Дороти
Дмитро Дікусар в YouTube-шоу Ужин с Дороти

До ресі, і з Іриною, і з Оленою Дмитро познайомився на паркеті. В “Танцях з зірками-2” герой статті замінив першого партнера Білик В’ячеслава Легковенко. Тоді ж між ними все і зав’язалося. Через 3 роки спільного життя вони розійшлися, причому без будь-яких публічних скандалів. Все виявилося набагато простіше — закохані просто охололи один до одного.

Билык и Дикусар
Білик і Дікусар

Шоптенко і Дікусар були знайомі задовго до початку роману. Їхні стосунки зав’язалися на роботі, коли вони ставили танцювальне шоу в Грузії. Від публіки свою любов хореографи не приховували, як і пишне весілля у 2013-му. Тоді ж молодята обвінчалися, причому і зараз вони повінчані.

Венчание Дикусара и Шоптенко
Вінчання Дікусара і Шоптенко

У бесіді з Аліною Доротюк Дмитро зізнався, що дізнавався про такий обряд, як розвінчання — його як такого не існує. Все, що в даному випадку можна зробити — отримати “довідку” про церковне розлучення, щоб пройти через вінчання вдруге.

“Так як я зараз не одружений, не йду вінчатися, мені як би ця довідка не потрібна. Але напевно, якщо для моєї майбутньої дружини це буде принципово важливе питання і вона захоче вінчатися, мені доведеться піти, комусь дати якісь гроші і хтось дасть мені папірець”.

Алина Доротюк и Дмитрий Дикусар
Аліна Доротюк і Дмитро Дікусар

Тут же ведуча поцікавилася, хто спочатку був ініціатором вінчання, адже це досить серйозний момент у відносинах:

“Мені здається, що це було якось само собою зрозуміле. Я коли одружився, у мене не було в планах, що я буду це робити ще пару разів. Тобто я прийняв для себе рішення, що я все, одружуся” , — відповів Дікусар.

Популярне

Схожі статті

“Моя дружина — мій ангел”: що відомо про дружину Олександра Усика Катерину, яку він обожнює та боготворить

Олександр Усик — відомий український боксер, чемпіон світу, який завоював серця мільйонів.Проте, за успіхами на рингу стоїть не лише його наполеглива праця, а й надійна підтримка дружини Катерини.

Ще не всі вершини підкорила: Тіна Кароль розповіла, що мріє знову виступити на Євробаченні та взяти реванш

Тіна Кароль, одна з найяскравіших зірок української естради, після успіху колег у світовому конкурсі раптово поділилася своєю мрією знову виступити на сцені Євробачення.

В неї були всі шанси стати поп-дівою: що змусило співачку Євгенію Власову покинути сцену аж на 10 років

Євгенія Власова ділиться подробицями своєї відсутності, розповідає про випробування, які довелося подолати, і відкриває завісу над своїми майбутніми творчими планами.