Дружина Потапа Настя Каменських публічно заговорила про майбутнє материнство: “Мрію про дитину”

Author name 2 Березня 2021 в 15:03

Поділитися статтею

Настя Каменських
Настя Каменських

Дружина Потапа і за сумісництвом відома українська співачка Настя Каменських дала невелике, але дуже відверте інтерв’ю, в якому заявила про бажання стати матір’ю.

Після того, як дует “Потап і Настя” був поставлений на паузу, героїня нашої сьогоднішньої статті зайнялася сольною кар’єрою під псевдонімом NK. Головна творча мета зірки — роздобути найпрестижнішу музичну премію Греммі, і вона успішно йде на шляху до її досягнення.

Каменських вже встигла завоювати любов американських слухачів, на її рахунку цілий альбом іспаномовних пісень з вкрапленням фраз українською та англійською, але кар’єра — не єдине, чому зірка приділяє увагу. У 2019-му Настя вийшла заміж за Потапа і з тих самих пір її регулярно підозрюють у вагітності, вишукуючи будь-які натяки на зростаючий живіт.

Весілля Потапа і Насті Каменських
Весілля Потапа і Насті Каменських

Демонстрацією своєї ідеальної підтягнутої фігури співачка раз по раз спростовує подібні чутки, але нарешті вона вперше заговорила про материнство.

Так, в розмові з українським блогером Олегом Машуковським Каменських відповіла на найцікавіші питання. Одне з таких — чи є в плей-листі артистки пісні, за які їй соромно. Як Настя сказала сама, таких немає, проте вона тут же помітила, що слухати хіти “Потапа і Насті” вона не любить:

“Коли я чую це по радіо, мені стає погано. Я не знаю, скільки мільйонів разів ми співали “Не пару”, ще треба порахувати ті рази, які були на біс .. Чи там “Чумачечая весна”…”.

Настя Каменських і Олег Машуковскій
Настя Каменських і Олег Машуковський

Але набагато цікавіше наступна відповідь виконавиці про найзаповітнішу мрію на даний момент:

“Греммі. Я це говорю всюди, насправді. І я до цього прагну. Але взагалі, чесно кажучи, я мрію про дитину”.

Ім’я майбутнього малюка вони з Потапенко ще не обирали, а ось буде це дівчинка чи хлопчик — для Каменських неважливо.

Якщо хочете докладніше дізнатися, як розвивалися відносини Потапа і Насті, дивіться наступне відео:

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею