Віталій Козловський зізнався, що через конфлікт з Кондратюком його батько потрапив до лікарні

Свого часу Віталія Козловського просував Ігор Кондратюк, але їх співпраця закінчилася гучним скандалом, через який постраждав навіть батько співака.

Хвиля популярності накрила Козловського стрімко, але він дуже швидко зрозумів, що у слави є і зворотна сторона. Саме тато артиста завжди підтримував знаменитого сина і був з ним поруч в хвилини відчаю, а в дитинстві ще маленький Віталік кожен раз світився від щастя, коли Віталій Сергійович брав його з собою в робочі відрядження, адже вдома з мамою йому доводилося нелегко.

Віталій Козловський
Віталій Козловський

За словами співака, мати виховувала його дуже суворо:

“Мене били, як сидорову козу. Коли тато кудись від’їжджав, якщо вдома був якийсь скандал з мамою, то я просто тихенько тікав до телефону і дзвонив татові”, — згадує герой статті в інтерв’ю для програми “Ранок з Україною”.

Незабаром після перемоги спочатку на шоу “Караоке на Майдані”, а потім і в “Шансі”, у молодого артиста з’явилися перші шанувальники, пісні і контракт з відомим продюсером Ігорем Кондратюком. Звичайно, Віталій Сергійович був щасливий за сина, проте з часом він став все більше хвилюватися через умови, в яких той працює.

Ігор Кондратюк і Віталій Козловський
Ігор Кондратюк і Віталій Козловський

Тато радив Козловському піти від Кондратюка ще за 5 років до їх гучного конфлікту:

“Він більше рахував його батьком, ніж мене. На той час, коли потрібно було зі мною порадитися, йому [Ігорю] говорив: “Я з татом пораджуся”, а Кондратюк говорив: “Нашо? Я ж не раджуся зі своїм батьком”.

Віталій Козловський з татом Віталієм Сергійовичем
Віталій Козловський з татом Віталієм Сергійовичем

Після розриву контракту з продюсером Віталій втратив свої хіти і великі гроші, хоча Козловський-старший переживав те, що трапилося, набагато важче, ніж син і через стрес потрапив до лікарні:

“Він відібрав здоров’я мого батька. І за це я його ніколи не буду поважати і дякувати”, — каже співак.

На щастя, лікарі змогли поставити Віталія Сергійовича на ноги, тому все обійшлося.

Схожі статті

Це найсоковитіший стейк зі свинини, який я коли-небудь їла: смажу м’ясо тепер тільки так. Краще, ніж шашлик

Спробуйте надзвичайно смачний глазурований стейк зі свинини. Як приготувати цю смакоту швидко та без зайвих зусиль — читайте в нашому матеріалі.

Переможниця “МастерШеф-12” Валерія Матрохіна зізналася, чому не працює кухарем: “Інші мрії і цілі”

Валерія Матрохіна, після перемоги у відомому кулінарному шоу, розповіла, чому не працює кухарем. Дівчина поділилась, що розвивається в іншій сфері.

Знайшла рецепт в старому записнику: торт Наполеон як у дитинстві. Заварний крем до нього роблю з секретиком

Приготувавши Наполеон по цьому рецепту, ви більше ніколи не купуватиме цей торт в магазині. До вашої уваги рецепт швидкого, доступного і нереально смачного торта Наполеон.