Юрій Горбунов розповів, як їх з Катею Осадчою маленький син одного разу не впізнав маму через тонну косметики

Author name 3 Березня 2021 в 18:03

Поділитися статтею

Юрій Горбунов з сином
Юрій Горбунов з сином

Відомий український телеведучий Юрій Горбунов розповів про курйозний випадок за участю його знаменитої дружини Каті Осадчої та їх маленького сина Івана.

Герої нашої сьогоднішньої статті щасливі в шлюбі не так давно, проте, їхня сім’я є однією з найбільш зразкових у всьому вітчизняному шоу-бізнесі, а познайомилися вони завдяки роботі на одному каналі. Відносини між парою зав’язалися на зйомках вокального шоу “Голос. Діти”.

Катя Осадча та Юрій Горбунов
Катя Осадча та Юрій Горбунов

Горбунов і Осадча особливо і не приховували свій службовий роман, хоча офіційно підтверджувати його вони теж не поспішали. Більш того, практично до самих пологів закохані навіть не давали жодних коментарів щодо вагітності і народження спільної дитини. Змінилося все в лютому 2017-го. На початку місяця вони нарешті одружилися, а вже через пару тижнів на світ з’явився Ваня.

Катя Осадча та Юрій Горбунов з маленьким сином Іваном
Катя Осадча та Юрій Горбунов з маленьким сином Іваном

Телеведучі живуть в коханні, що підтверджують маса їх спільних фото в соціальних мережах. Крім того, в недавньому інтерв’ю чоловіка Каті Осадчої Юрія Горбунова для YouTube-шоу “Слава+” зі Славою Дьоміним, він чесно сказав, що на даний момент дружина для нього є головною людиною в житті.

Юрій Горбунов на інтерв'ю у Слави Дьоміна
Юрій Горбунов на інтерв’ю у Слави Дьоміна

Там же Горбунов поділився рисами, які йому особливо подобаються в коханій дружині. Це завжди позитивний настрій на життя, те, якою вона буває різною і як майстерно перемикається з ролі турботливої мами і люблячої дружини в строгу теледіву, яка вміє ставити каверзні питання.

Поки шоумен про це говорив, згадав кумедний випадок зі знімального майданчика:

“Іван був ще зовсім маленький. Коли Катя піднялася наверх, її дівчата нафарбували, одягли, вона в сукні “при полном параде” спускається вниз. Іван як її побачив, злякався, не впізнав, що це мама, за мене сховався, давай плакати з криками: “Тато, тьотя!”.

Юрій Горбунов та Слава Дьомін
Юрій Горбунов та Слава Дьомін

Зате як тільки Осадча “знімає з себе всю цю амуніцію”, то миттєво перетворюється на ніжну маму, якою її зазвичай звик бачити син.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею