Потап поскаржився, що вже не знає, чим радувати Каменських: “Усі матеріальні штуки я вже подарував”

Author name 9 Березня 2021 в 09:03

Поділитися статтею

Каменських пішла на побачення з Потапом
Каменських пішла на побачення з Потапом

Відомий український музикант Потап розповів про подарунки своїй дружині Насті Каменських і зізнався, що все найдорожче вже дарував.

У 2019 році дует Потап і Настя з творчого офіційно перетворився на сімейний. Про те, що пару пов’язує набагато більше, ніж просто спільна робота, вони повідомили в день свого пишного весілля з розкішними вбраннями і натовпами медійних гостей.

Не можна не відзначити, що саме до Каменських Потап пішов від колишньої дружини Ірини Горової, хоча їм вдалося зберегти не тільки робочі відносини, а й дружбу. Більш того, Ірина була присутня на церемонії одруження екс-чоловіка, куди привела нового коханого.

Весілля Потапа і Насті Каменських
Весілля Потапа і Насті Каменських

З тих самих пір закохані Потап і Настя регулярно публікують в соціальних мережах спільні фото і відео, судячи з яких можна не сумніватися, що в їхньому подружньому житті панує повна ідилія. Не останню роль в цьому зіграла чуйна увагу Олексія до дружини — він часто дарує їй розкішні подарунки, про що розповів в ефірі програми ЖВЛ на каналі 1+1. У якийсь момент Потапенко навіть зіткнувся з “подарунковою” кризою:

“Усі матеріальні штуки, які можна було подарувати, я вже подарував. Мій батько сказав мені: “Синку, даруй їй все”. Батьку, я слухаюсь тебе і дарую їй все. Все, що завгодно можна напридумувати, все це у мене було — Париж, яхта, Майямі, Мальдіви… Взагалі, я дуже романтична особа”.

Потап в ЖВЛ
Потап в ЖВЛ

Перед таким невиправним романтиком, як герой нашої сьогоднішньої статті, важко встояти. Ось і Каменських не встояла.

З чого ж саме почалася любовна історія Потапа і Насті, дивіться на YouTube-каналі Одна минута:

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею