Григорій Решетник відверто розповів про тілесну близькість на проекті “Холостяк “: “Було в кожному сезоні “

Author name 10 Березня 2021 в 16:03

Поділитися статтею

Григорій Решетник
Григорій Решетник

Незмінний ведучий романтичного шоу “Холостяк” Григорій Решетник розповів правду про близькі стосунки на проекті.

Дружина відомого мандрівника і телеведучого Дмитра Комарова Олександра Кучеренко намагається реалізуватися в ролі телеведучої. Дівчина працює на ранковому шоу, де всього лише за 3 хвилини намагається розкрити найцікавіші грані життя вітчизняних артистів. Цього разу Олександра поспілкувалася з відомим українським телеведучим Григорієм Решетником і задала йому 33 питання.

Григорій Решетник в програмі Ранок у великому місті
Григорій Решетник в програмі Ранок у великому місті

Так, Олександра запитала провідного “Холостяка”, в якому з сезонів між учасницями і Холостяком не було тілесної близькості.

“Сподіваюся, він був на всіх сезонах. Тому що, це романтичне шоу і коли закоханість в двох людей, обов’язково повинна бути зв’язок “, – відповів Григорій.

Також в короткому інтерв’ю Григорій розповів і про своє особисте життя. Григорій Решетник – батько трьох хлопчиків. Чоловік зізнався, що найважче у вихованні синів – це знайти для них час.

Нагадаємо, нещодавно Григорій Решетник вперше показав обличчя свого 3-місячного сина і зробив це дуже незвичайним способом. Христина і Григорій Решетник прикрасили обкладинку журналу “Отдохни” разом з 3-місячним малюком. Фото обкладинки Христина опублікувала у себе в Інстаграм.

Григорій і Христина Решетник з сином на обкладинці журналу Відпочинь
Григорій і Христина Решетник з сином на обкладинці журналу Відпочинь

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею