Слава Камінська показала квартиру, яка дісталася їй після розлучення з Едгаром: увірвала собі ласий шматочок

Author name 16 Березня 2021 в 11:03

Поділитися статтею

Едгар і Слава Камінський
Едгар і Слава Камінський

Екс-солістка групи “НеАнгели” Слава Камінська показала, де живе з дітьми після розлучення з колишнім чоловіком і розповіла про любов до уколів краси.

Шлюб з пластичним хірургом Едгаром Камінським став для героїні нашої сьогоднішньої статті другим. Саме з ним у співачки з’явилися діти — син Леонард і дочка Лаура, а першим чоловіком зірки був київський бізнесмен на ім’я Євген.

З Едгаром Камінська прожила 5 років разом, після чого влітку 2019-го вони розлучилися. За словами виконавиці, все через те, що її мати і свекруха занадто втручалися в стосунки пари. Тоді як хірург стверджує, що вся справа в ревнощах дружини та її планах лягти під ніж.

Слава Камінська з колишнім чоловіком і дітьми
Слава Камінська з колишнім чоловіком і дітьми

Незважаючи на те що публічні версії розставання у екс-подружжя різняться, їм вдалося зберегти хороші відносини, а Камінська залишилася жити в тій квартирі, яку вони придбали ще в шлюбі. Днями артистка запросила до себе в гості радіоведучого Славу Дьоміна та відповіла на найцікавіші питання, в тому числі і про Едгара.

Як розповіла НеАнгел, екс-чоловік часто бачиться з дітьми:

“Два тижні вони у Едгара, два тижні у мене. Ну тобто вони там з бабусею, з Едгаром спілкуються. Два тижні мама влаштовує особисте життя, два тижні тато”.

Квартира Слави Камінської
Квартира Слави Камінської

Також Дьомін поцікавився у співачки, чи змогла б вона пробачити зраду. Відповідь була несподіваною. Виявилося, що Слава і сама зраджувала в стосунках, але це було давно і ще до знайомства з Камінським.

Не можна не відзначити, що героїня статті навіть не соромиться говорити про уколи краси та пластику, до яких вона неодноразово вдавалася. В останній раз губи артистка збільшувала півтора роки тому, а ось колір волосся у неї натуральний:

“Я взагалі не фарбую волосся, якщо що. Повинно ж в мені залишитися щось натуральне”, — пожартувала Камінська.

слава Камінська
Слава Камінська

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею