Джамала розповіла правду про пластичні операції: “Я буду змінюватися “

Author name 19 Березня 2021 в 11:03

Поділитися статтею

Джамала
Джамала

Українська співачка Джамала у відвертому інтерв’ю Славі Дьоміну зізналася, чи планує робити пластичні операції.

37-річна співачка Джамала стала гостею YouTube-програми “Слава + ” і поговорила на особисті теми з ведучим Славою Дьоміним. Одна з них – ставлення артистки до ін’єкцій краси і пластичних операцій. Джамала запевняє, що на даний момент вона нічого не змінювала в своїй зовнішності і найближчим часом не планує. Однак співачка не бачить в цьому нічого поганого і не виключає, що в майбутньому буде користуватися послугами пластичних хірургів. Джамала впевнена, що потрібно старіти красиво. Як приклад виконавиця поставила 51-річну голлівудську зірку Дженніфер Лопес, яка виглядає просто неймовірно на свій вік.

Д
Джамала дала інтерв’ю Славі Дьоміна

“Я нічого поки не міняла, не знаю, чи прийде цей час. Я не знаю, що буде далі, як я буду змінюватися і що мені захочеться зробити. Але я не проти, що жінка вміє дуже красиво дорослішати. Ми всі бачимо, яка крута Дженніфер Лопес. Всі хочуть бути такими “, – міркує Джамала.

Співачка запевняє, що якщо вона коли-небудь і зробить пластику, то приховувати це точно не буде, адже все одно це все побачать.

Нагадаємо, після народження другого сина Джамала сильно додала у вазі. Однак на початку січня зірка публічно заявила, що буде боротися із зайвими кілограмами. Її метою було скинути 10 кілограмів. Співачка почала правильно харчуватися і активно займатися спортом. При цьому Джамала регулярно робить “звіт” і показує в своєму Інстаграм-блозі їжу, яку вона їсть і тренування.

https://www.youtube.com/watch?v=DEaRNq8rChs

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею