Ольга Фреймут розповіла, від чого вимушено відмовилася через кризу: поясок довелося затягнути тугіше

Author name 7 Квітня 2021 в 12:04

Поділитися статтею

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут

Популярна українська телеведуча Ольга Фреймут відверто розповіла про економію, яка стала невід’ємною частиною життя під час кризи.

Пандемія влаштувала фінансові випробування багатьом, причому не стали винятком і зірки шоу-бізнесу. Навіть Ольга Фреймут, яка ніколи не економить на брендовому одягу, затягла ремінь.

Чи не всі забаганки теледіви радий втілювати її коханий чоловік Володимир Локотко, він обіймає посаду генерального директора “Нового каналу”. Його без перебільшення можна назвати одним з найвпливовіших людей на сучасному українському телебаченні, оскільки йому вдалося утримати канал в п’ятірці найпопулярніших у всій країні, навіть не дивлячись на загальний занепад сфери.

Володимир Локотко і Ольга Фреймут
Володимир Локотко і Ольга Фреймут

Відповідно своїм успіхам Володимир забезпечив гідне життя родині. З Ольгою вони виховують двох спільних дітей — сина Валерія і дочку Євдокію, а також у Фреймут від минулих відносин залишилася старша донька Злата.

В інтерв’ю програмі ЖВЛ екс-ревізор розповіла, які сюрпризи їй робить чоловік:

“Я можу подивитися на якусь річ в магазині десь [і подумати]: “О, Боже, це так дорого”. Але торкнулася пальта, ввечері мені вже це пальто привезли додому”.

Ольга Фреймут в ЖВЛ
Ольга Фреймут в ЖВЛ

При цьому є одна справа, на яку Ольга витрачає кошти з власної кишені — це її видавництво. Карантин сильно вдарив по книжковому бізнесу, однак Фреймут не розгубилася і заявила — щоб розвивати власний бізнес, готова не згрібати з полиць всю нову колекцію взуття, а обрати лише одну обновку:

“Раніше я могла прийти в магазин і купити собі найкращі туфлі. Зараз я, звичайно, теж обираю найкращу пару, але купую одну замість п’яти. Доводиться економити”.

У Ольги Фреймут є власне видавництво
У Ольги Фреймут є власне видавництво

Всі гонорари телеведуча пускає на друк. Наприклад, її найгучніша книга “Етикет. Школа пані Фреймут” обійшлася їй в 10 тисяч доларів (276 тис. гривень) всього за 3 тисячі примірників.

Найгучніша книга Фреймут про Етикет
Найгучніша книга Фреймут про Етикет

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею