Олеся Жураківська вперше розповіла про ДТП, в якому ледь не загинула: “На мене падав зверху автомобіль”

Author name 15 Квітня 2021 в 11:04

Поділитися статтею

Олеся Жураківська
Олеся Жураківська

Відома українська актриса театру і кіно Олеся Жураківська дала велике інтерв’ю, в якому розповіла про випадок, який ледь не позбавив її життя.

До того, як увірватися в світ акторства, героїня нашої сьогоднішньої заробляла на життя шиттям. Олеся за освітою технолог швейного виробництва. У бесіді з Аліною Доротюк для YouTube-каналу DOROTYE зірка розповіла, в чому полягає ця професія:

“Треба було підбирати машини, обладнання для того, щоб зробити послідовність виготовлення того чи іншого виробу. У мене дипломна робота була “Послідовність виготовлення жіночого пальто з вовняним коміром”, — говорить Жураковська.

Аліна Доротюк і Олеся Жураковська
Аліна Доротюк і Олеся Жураківська

Незважаючи на те що зараз її робота ніяк з цим не пов’язана, вона не шкодує про витрачений час на навчання, тим більше, що це ремесло в якийсь період життя її годувало:

“Будь-яке знання — це свобода. Це таке правило. Чим більше ти знаєш, тим ти вільніший. Воно додає печалі, як каже Біблія, але це свобода. У той час, коли я повернулася до Києва, це мене годувало, моя перша професія, моя спеціальність. Можливість з клаптику тканини щось пошити і отримати за це гроші, вона мене підтримувала, і я не сіла на шию своїм батькам, своїй родині, поки шукала роботу і ставала на ноги в театрі, в кіно”.

Олеся Жураковська
Олеся Жураківська

У цьому ж інтерв’ю Олеся поділилася своїм філософським ставленням до життя в цілому, адже воно дуже крихке, а багато хто цього не розуміє. Дуже яскраве усвідомлення цієї істини до актриси прийшло після того, як вона сама опинилася на межі між життям і смертю:

“Зовсім недавно зі мною трапилося так, що я їхала по дорозі і із зустрічної смуги одна машина йшла на розворот, а друга машина чомусь вирішила зліва її обійти, вдарилася об відбійник, злетіла в повітря. А у мене авто зі скляною стелею, і на мене просто падав зверху автомобіль, ось так летів в повітрі і падав. В той момент таке було враження, що час зупинився, так розтягнувся. Ч їхала, тут з одного боку у мене їхала вантажівка, тут летіла машина, і я якось встигла зреагувати, притиснутися, але не вдаритися об фуру, і газонути. Зазвичай рефлекторно люди тиснуть на гальма. Мені потім мій друг, який є професійним водієм, сказав: “Помолилась Господу?”. Кажу: “Помолилась. Спочатку вийшла виматюкалась, а потім помолилась”.

Олеся Жураковська
Олеся Жураківська

На щастя, обійшлося без трагедій і всі учасники ДТП залишилися живими.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею