Ольга Сумська зізналася, що хотіла б народити ще одну дитину: мріє про сина

Author name 21 Квітня 2021 в 13:04

Поділитися статтею

Ольга Сумська
Ольга Сумська

Ольга Сумська дала ексклюзивне інтерв’ю Олександрі Кучеренко в рамках рубрики «33 за 3» програми «Ранок у великому місті» на каналі ICTV.

Ольга Сумська є однією з найпопулярніших і відомих актрис України. За своє життя вона зіграла більше 90 ролей в театрі і кіно, але справжню славу їй принесла роль Роксолани в однойменному телесеріалі, який був знятий в 1996-2003 роках.

Ольга Сумська
Ольга Сумська в ролі Роксолани

Ольга Сумська стала гостею програми «Ранок у великому місті» і відповіла на 33 питання за з хвилини. Так, відповідаючи на питання, Сумська зізналася, що здатна пробачити зраду, любить витрачати гроші і оцінила себе як актрису на 9 з 10. Також телеведуча запитала актрису, щоб вона змінила, якби могла повернути час назад. Сумська не замислюючись відповіла, що народила б ще одну дитину – сина.

Ольга Сумська в програмі Ранок у великому місті
Ольга Сумська в програмі Ранок у великому місті

Цікаво, що в одному з недавніх інтерв’ю для YouTube-каналу Dorotye актриса зізналася, що була вагітна третьою дитиною, але вона так і не з’явилась на світ. За словами Ольги, у неї стався викидень на ранньому терміні, коли вона була на зйомках. Тоді Сумська знімалася відразу в трьох проектах, у неї був скажений графік і їй навіть доводилося жити в поїзді. Ольга зізналася, що їй дуже шкода, що так сталося і їй зараз дуже не вистачає ще однієї дитини.

Нагадаємо, в Ольги Сумської двоє дочок – 30-річна Антоніна від першого шлюбу і 19-річна Анна від другого шлюбу. Антоніна Паперна пішла по стопах мами і стала актрисою. Молодша дочка Анна закінчила школу в 2019 році і вступила в кращий театральний ВНЗ країни – Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого.

https://www.youtube.com/watch?v=RW2VvMzT_OQ

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею