Наталя Сумська не спілкується зі своєю старшою племінницею Тонею Паперною: конфлікт сестер торкнувся і дітей

Народна артистка України Наталія Сумська вперше розповіла свою версію конфлікту з молодшою сестрою Ольгою та племінницею Антоніною, яка живе в Росії.

Вся сім’я Сумських — актори театру і кіно. Наталя і Ольга в дитинстві часто бували з батьками на роботі, вони бачили все театральне закулісся, що і визначило їх майбутнє.

Якщо дітьми сестри були дуже близькі одна з одною, то зараз їхні відносини натягнуті, якщо відсутність спілкування взагалі можна назвати відносинами. Першою в публічному полі на цю тему висловилася Ольга.

сестри Сумські
Сестри Сумські

За її словами, Наталя дуже гостро сприймає зйомки в серіалах для російського телебачення після виниклого між країнами конфлікту. При цьому вона підкреслила, що знімалася тільки в українських проектах, проте з часом їх транслювали в Росії, чого вона не могла передбачити заздалегідь. Незважаючи на ситуацію, що склалася, Ольга сподівається, що рано чи пізно їх сестринська теплота до них повернеться.

“Так чи інакше, я завжди з великою повагою ставлюся до Наташі, як до найталановитішої, найпрекраснішої актриси в Україні, і її досвід… Для мене це завжди авторитет”.

Нарешті перервала мовчання і Наталя. Так, в інтерв’ю програмі “Зірковий шлях” артистка розповіла, що у них з сестрою дуже різні пріоритети і погляди на життя, особливо у всьому, що стосується політики. Політичні моменти також відбилися на спілкуванні героїні статті зі старшою племінницею Антоніною.

Наталя Сумська в програмі Зірковий шлях
Наталя Сумська в програмі Зірковий шлях

Зараз Тоня Паперна живе разом зі своїми двома дітьми і чоловіком Володимиром Ягличем в Москві. Там же вона і розвивається як актриса.

На питання журналістки про те, чи спілкується Наталя з Антоніною, зірка відповіла коротко, але ясно:

“Ні, це вже інша країна, інша родина”.

Володимир Яглич і Антоніна Паперна
Володимир Яглич і Антоніна Паперна

Схожі статті

І торта не треба! Шоколадний пиріг на воді та без яєць: ділюсь перевіреним пісним рецептом за лічені хвилини

Попри свій досить бюджетний склад, пиріг виходить смачним і ніжним, тому вартий уваги. Готується ця випічка неймовірно просто. Спробуйте, вам обов'язково сподобається!

Визнані за життя, та чи вшановані після? Де та як поховані відомі українці: Писанка, Ступка, Чапкіс та інші

За останні роки Україна втратила багато видатних артистів і культурних діячів, які відігравали значну роль у формуванні культурної спадщини країни. Вони стали справжніми символами свого часу.

Рецепт топової закуски на святковий стіл: груша, запечена з сиром. Вишукано й просто. Гості завжди у відпаді

Рецепт цієї закуски став вже топовим. Запечена груша завжди привертає до себе увагу поціновувачів не тільки смаком, а й показним виглядом. Отже, страва вишукана та святкова.