Наталя Сумська не спілкується зі своєю старшою племінницею Тонею Паперною: конфлікт сестер торкнувся і дітей

Author name 23 Квітня 2021 в 17:04

Поділитися статтею

Наталя Сумська розповіла про стосунки з молодшою сестрою Ольгою та племінницею Тонею
Наталя Сумська розповіла про стосунки з молодшою сестрою Ольгою та племінницею Тонею

Народна артистка України Наталія Сумська вперше розповіла свою версію конфлікту з молодшою сестрою Ольгою та племінницею Антоніною, яка живе в Росії.

Вся сім’я Сумських — актори театру і кіно. Наталя і Ольга в дитинстві часто бували з батьками на роботі, вони бачили все театральне закулісся, що і визначило їх майбутнє.

Якщо дітьми сестри були дуже близькі одна з одною, то зараз їхні відносини натягнуті, якщо відсутність спілкування взагалі можна назвати відносинами. Першою в публічному полі на цю тему висловилася Ольга.

сестри Сумські
Сестри Сумські

За її словами, Наталя дуже гостро сприймає зйомки в серіалах для російського телебачення після виниклого між країнами конфлікту. При цьому вона підкреслила, що знімалася тільки в українських проектах, проте з часом їх транслювали в Росії, чого вона не могла передбачити заздалегідь. Незважаючи на ситуацію, що склалася, Ольга сподівається, що рано чи пізно їх сестринська теплота до них повернеться.

“Так чи інакше, я завжди з великою повагою ставлюся до Наташі, як до найталановитішої, найпрекраснішої актриси в Україні, і її досвід… Для мене це завжди авторитет”.

Нарешті перервала мовчання і Наталя. Так, в інтерв’ю програмі “Зірковий шлях” артистка розповіла, що у них з сестрою дуже різні пріоритети і погляди на життя, особливо у всьому, що стосується політики. Політичні моменти також відбилися на спілкуванні героїні статті зі старшою племінницею Антоніною.

Наталя Сумська в програмі Зірковий шлях
Наталя Сумська в програмі Зірковий шлях

Зараз Тоня Паперна живе разом зі своїми двома дітьми і чоловіком Володимиром Ягличем в Москві. Там же вона і розвивається як актриса.

На питання журналістки про те, чи спілкується Наталя з Антоніною, зірка відповіла коротко, але ясно:

“Ні, це вже інша країна, інша родина”.

Володимир Яглич і Антоніна Паперна
Володимир Яглич і Антоніна Паперна

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею