Ірина Білик вперше розповіла про пластичні операції: лягла під ніж хірурга ще в 30 років

Author name 29 Квітня 2021 в 13:04

Поділитися статтею

Ірина Білик до і після пластики
Ірина Білик до і після пластики

Ірина Білик у відвертому інтерв’ю зізналася, що почала захоплюватися пластикою з 30 років.

Ірину Білик часто звинувачують у зловживанні пластичними операціями. Втім і сама артистка не приховує цього. Більш того, вона вважає, що нерозумно, маючи гроші, не вдосконалювати свою зовнішність.

Нещодавно в ефірі програми «Мій секрет» з Машею Єфросиніною на каналі СТБ Ірина Білик вперше розповіла, які саме операції вона робила і що спонукало її на такий крок.

Маша Єфросиніна та Ірина Білик
Маша Єфросиніна та Ірина Білик

Білик зізналася, що вперше лягла під ніж хірурга після народження першого сина, тоді артистці було 30 років.

“Вперше це сталося після народження Гліба. Мені здавалося, що я не красива, ще й мої колеги знущалися наді мною. “, – зізналася Білик.

“У мене весь час були” благаючі “очі, навислі, ніби я плачу. Пам’ятаю, виступала в Палаці “Україна”, де зустрілася з президентом Леонідом Кучмою. Ось він з усіма вітається, підходить до мене і каже “Ірина, а чого у вас такі сумні очі”. І тоді я вирішила, що треба робити щось з очима, якщо вже і президент зауважив, що вони у мене сумні. Я вирішила їх трохи розвеселити “, – розповіла Ірина Білик.

Ір
Ірина Білик до операції зі зміни форми очей

Також співачка зізналася, що робила пластику носа і неодноразово робила підтяжку обличчя.

Нагадаємо, в ефірі програми «Мій секрет» з Машею Єфросиніною Ірина Білик зізналася, що розлучається зі своїм п’ятим чоловіком Асланом Ахмадовим. За словами артистки, чоловік не бачив ні її, ні їхнього спільного сина Табриза вже рік, тому вона і стала ініціатором розлучення.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею