Оля Полякова зізналася, чи планує стати мамою втретє: “Я цього хотіла”

Author name 3 Травня 2021 в 13:05

Поділитися статтею

Оля Полякова
Оля Полякова

Оля Полякова розповіла, чи планує народить ще одну дитину.

У нещодавньому випуску програми “Світське життя” ведуча Катя Осадча зустрілася з Олею Поляковою в Туреччині, де співачка відпочивала з дочками і мамою. При зустрічі з Полякової Осадча вперше зізналася, що вони з чоловіком Юрієм Горбуновим чекають поповнення. Втім, шанувальники вже давно підозрювали, що Катя вагітна, адже її фігура останнім часом дуже змінилася.

Оля Полякова зустрілася з Катею Осадчою в рамках проекту "Світське життя"
Оля Полякова зустрілася з Катею Осадчою в рамках проекту “Світське життя”

Полякова, дізнавшись новину, тут же взялася вітати Катю з вагітністю. А Осадча, як досвідчена ведуча, почала цікавитися, чи не планує сама Оля ще одну дитину.

Полякова зізналася, що народжувати ще одну дитину не планує, хоча колись дуже хотіла народити хлопчика.

“Я всім жінкам раджу: поки є ось це бажання, а воно є, коли молодшій дитині до 5 років, ти ще в цьому стані, коли хочеш ще дітей. А потім, коли вони вже виростають, ти стаєш якось більш вільна, і у тебе це бажання зникає. У мене пропало бажання вже на третю дитину, треба було це робити, коли я цього хотіла. Двоє дітей – це теж дуже добре “, – зізналася Полякова.

Нагадаємо, Оля Полякова вже більше 16 років перебуває в офіційному шлюбі з бізнесменом Вадимом Поляковим. У шлюбі у них народилося двоє дітей – Маша, якій зараз 16 років і Аліса, якій вже 9 років.

Оля Полякова з дітьми
Оля Полякова з дітьми

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею