Екс-віагрянка Надія Мейхер відреагувала на слова Полякової про домагання з боку Меладзе

Author name 3 Травня 2021 в 15:05

Поділитися статтею

Надія Мейхер заступилася за продюсера і осадила Олю Полякову
Надія Мейхер заступилася за продюсера і осадила Олю Полякову

Нещодавно Оля Полякова зробила провокаційну заяву, нібито свого часу Костянтин Меладзе пропонував їй кар’єру на “особистих умовах”.

Все почалося з того, що в ефір вийшла програма “Доля людини” з Ані Лорак, де вона дала відверте інтерв’ю. Там співачка зізналася, що після того, як закінчився її перший контракт з Юрієм Фальосою, продюсер Костянтин Меладзе запропонував їй співпрацю на “особистих умовах”. Простіше кажучи, він пообіцяв їй кар’єру в обмін на любовні відносини.

Ані Лорак і Костянтин Меладзе
Ані Лорак і Костянтин Меладзе

Після виходу програми на Ані Лорак полилося багато критики. Її почали звинувачувати в брехні, нібито артистка просто оббрехала Костянтина Меладзе. На захист Ані Лорак вирішила встати українська співачка Оля Полякова. Вона опублікувала відео в своєму Інстаграм, де заявила, що вірить Ані Лорак. Більш того, за словами Полякової, свого часу вона отримала точно таку ж пропозицію від Костянтина Меладзе.

Колишня учасниця групи “ВІА Гра ” Надія Мейхер, яка багато років працювала з Костянтином Меладзе, прокоментувала слова Полякової “П’ятому каналу “ .

Ми не дружні, у нас немає близьких відносин. Тому я не маю права про неї щось говорити. Але точно можу сказати, що слово “домагання” і Костянтин Меладзе – абсолютно протилежні речі », – заявила Мейхер.

Екс-віагрянка вважає, що Полякова просто зайвий раз вирішила про себе нагадати.

«Багато зірок таким чином піаряться. Так склалося життя, що сьогодні ті люди, які розуміють, як користуватися Instagram і своїм статусом, використовують будь-яку можливість, щоб привернути до себе ще більше уваги. Я, звичайно, за Олю Не буду розпоряджатися, чому вона це підхопила. Але вона, як мені здається, людина гумористична, і я не думаю, що ці слова варто сприймати серйозно », – підсумувала Мейхер.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею