Ані Лорак розповіла, як стала коханкою Юрія Фальоси в 14 років і згадала подробиці спільного життя

Юрій Фалеса став не тільки першим продюсером Ані Лорак, а й її першим чоловіком.

Свій творчий шлях Ані Лорак почала у віці 14 років. Тоді дівчинка з бідної сім’ї виступила на музичному конкурсі “Первоцвіт” і завоювала друге місце. Саме на цьому конкурсі юну Кароліну помітив продюсер Юрій Фальоса, які запропонувати дівчинці співпрацю. Кароліна і її мама прийняли рішення швидко. Вони розуміли, що співпраця з Фальосою – це шанс Кароліни вирватися з ніщити. Дівчинка підписала з ним контракт на 10 років і незабаром їх відносини вийшли за рамки робочих і артистка стала його коханкою, коли Фальоса був ще одружений.

Анни Лорак і Юрій Фальоса

Вперше про спільне життя з продюсером Юрієм Фальосою Ані Лорак розповіла в передачі “Доля людини”.

Ані Лорак зізналася, що не вважає себе винною за те, що стала коханкою одруженого чоловіка. Вона була тоді зовсім ще юною і багато чого не розуміла.

“Відповідальність була на ньому. Я була дитиною неповнолітньою, яка не знає життя. Що я там розуміла в 16 років ?! Ти дитина по суті. Зближення відбулося, коли ми переїхали до Києва. Ми жили в одній квартирі. Я думаю, це він все продумав. “, – розповіла Кароліна в інтерв’ю.

Юрій Фальоса і Лорак

Співачка зізналася, що спільне життя з Юрієм була не цукор. Чоловік забороняв їй бачитися з однолітками, у неї зовсім не було подруг. Крім того, Ані Лорак для продюсера була в першу чергу засобом для заробляння грошей. Він змушував її працювати на ізнос, виступати навіть тоді, коли Кароліна сильно хворіла.

Більше про відносини Юрія Фальоси і Ані Лорак дивіться на Ютуб-каналі “Одна хвилина”:

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.