Чоловік-мільярдер Камалії розповів, за що полюбив українську співачку: “Я відразу подумав, що вона красива”

Author name 22 Липня 2021 в 19:07

Поділитися статтею

Пакистанський мільярдер, чоловік Камалії Мохаммад Захур згадав, як вперше зустрів свою майбутню дружину і відверто розповів, чим вона його зачарувала.

Камалію можна описати не тільки як успішну співачку, а й справжню сучасну Попелюшку, яка знайшла і змогла утримати своє особисте щастя.

Свого “принца” дівчина зустріла вже будучи світською левицею. Камалію вже тоді любили за її чарівний і сильний голос, також вона могла похвалитися успішною модельною кар’єрою. Трохи пізніше про неї все заговорили як про дружину одного з найбагатших пакистанських бізнесменів.

Камалія
Камалія

В інтерв’ю іноземному виданню Politico чоловік Камалії Мохаммад Захур відверто розповів про першу зустріч з майбутньою дружиною і зізнався, що його зачарувало в українській дівчині.

Бізнесмен розповів, що зобов’язаний зустрічі з Камалією своєму бізнес-партнеру, який взяв артистку з собою на світський захід.

“У 2003 році у мене була зустріч із заступником директора податкового органу. Він був другом сім’ї Камалії, і він привів її з собою на зустріч “, – згадав Захур.

Камалія з чоловіком
Камалія і Мохаммад Захур

Він зізнається, Камалія йому сподобалася відразу, але найбільше його вразив голос співачки.

“Я відразу подумав, що вона красива. Він повідомив мені, що вона співачка. Я сказав: “Нехай що-небудь заспіває “. І вона заспівала українську народну пісню а капела. Я все моє життя був фанатом Сари Брайтман, і вона була набагато краще Сари Брайтман! “, – розповів Мохаммад Захур в інтерв’ю.

Захур попросив у дівчини номер телефону і отримав його. Наступного тижня він відзначав День металурга на своєму донецькому комбінаті і запитав Камалію, чи не приїде вона заспівати для робітників. Вона приїхала.

Так зав’язалася романтичний зв’язок між українською співачкою і пакистанським бізнесменом. Вже через 2 місяці Захур зробив Камалії пропозицію і вона сказала “так”.

Камалія з чоловіком і дітьми на премії YUNA-2021
Камалія з чоловіком і дітьми

Їх україно-пакистанський союз триває вже 18 років. Свою любов пара закріпила народженням двох чарівних доньок – Арабелли і Мірабелли.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею