Світлана Лобода назвала причину переїзду з дітьми в Європу: “Там нас не знають”

Не так давно Світлана Лобода зізналася, що вже 2 роки живе в Європі на березі моря.

У серпні поточного року Світлана Лобода приїхала в Україну з концертом і встигла дати кілька інтерв’ю. Так, в студії програми “Ранок з Україною” співачка поділилася з телеглядачами новиною про те, що вона вже 2 роки живе в будинку на березі моря, який купила сама.

Співачка купила будинок в Європі і перевезла туди дітей. Де саме Лобода живе – невідомо. Артистка вирішила тримати це в таємниці. Світлана зізнається, що її там ніхто не знає, крім сусідів і їй це дуже подобається.

Світлана Лобода з дітьми
Світлана Лобода з дітьми

В інтерв’ю виданню “Teleprogramma.pro.” Світлана Лобода розповіла про причини переїзду. Артистка стверджує, що в першу чергу вона це зробила заради дітей.

“Зазвичай мій графік збудований так, що навіть під час тривалого туру через кожні 3 – 4 дні я залітаю додому, щоб обійняти моїх дівчат. А коли ми не можемо бути фізично разом, ми весь час на відеозв’язку. Що стосується переїзду, то в першу чергу я його задумала заради дітей. Я їх виховують бути скромними і не прив’язуватися до зірковості “, – пояснила знаменитість.

Світлана Лобода підкреслила, що її популярність позбавляла її та її сім’ю свободи, а нове місце проживання допомогло вирішити цю проблему.

“Жити в будиночку біля моря серед людей, які тебе не знають, – чи не це мрія будь-якого відомого людини?”, – резюмувала артистка.

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.