Світлана Лобода вперше розповіла про свого коханого: це не Тілль Ліндеманн

Author name 14 Вересня 2021 в 19:09

Поділитися статтею

Світлана Лобода вважає за краще не називати імені свого коханого і не з’являтися з ним на публіці.

Світлана Лобода – мама двох доньок, проте вона ніколи не була заміжня. Співачка довгий час прожила в цивільному шлюбі з хореографом Андрієм Царем. У відносинах у них з’явилася дочка Євангеліна. Однак незабаром вони розлучилися.

Після розставання з Андрієм Царем Лобода початку приховувати своє особисте життя. У 2017 році артистці починають приписувати роман з лідером німецької рок-групи Rammstein Тіллем Ліндеманном. Їх бачать разом на світських заходах, вони обнімаються і поводяться, як закохана пара. Потім LOBODA завагітніла, і шанувальники були майже впевнені, що батьком виявиться всесвітньо відомий рокер. Коли дочка назвали Тільда, припущення тільки підтвердилися.

Світлана Лобода і Тілль Ліндеманн
Світлана Лобода і Тілль Ліндеманн

Нещодавно Світлана Лобода дала інтерв’ю журналу “Отдохни”, де вперше розповіла про свого коханого.

Співачка не стала називати його імені, лише зізналася, що він не пов’язаний з шоу-бізнесом.

На питання журналістів, чи є шанси у чоловіків не з шоу-бізнесу наблизитися до Світлани й підкорити її серце, артистка відповіла:

“Шансів мало: моє серце зайняте. Але мій чоловік далекий від шоу-бізнесу. Все таємне одного разу стає явним, але я намагаюся відсунути цей момент. Професія артиста – дуже публічна, все життя проходить під прицілами камер. Дозвольте мені хоч щось залишити прихованим від сторонніх очей! “, – зізналася Лобода.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею