Анастасія Приходько зізналася, що ображена на Ані Лорак: “До мене Меладзе не залицявся “

Українська співачка Анастасія Приходько образилася на Ані Лорак після скандалу останньої з Костянтином Меладзе.

Не так давно весь український і російський шоу-бізнес обговорював скандальну історію Ані Лорак і Костянтина Меладзе. Все почалося з того, що Ані Лорак в інтерв’ю розповіла, що багато років тому продюсер Костянтин Меладзе запропонував їй співпрацю в замін на відносини особистого характеру. Артистка натякнула, що “під крило” Костянтина Меладзе молодим співачкам можна було потрапити тільки через ліжко.

Ані Лорак
Ані Лорак

Українська співачка Анастасія Приходько, продюсером якої довгий час був саме Костянтин Меладзе, образилася на Ані Лорак за таку заяву. Про це Приходько розповіла в інтерв’ю програмі “ЖВЛ”, яке вийшло 15 вересня на телеканалі “1 + 1”. Анастасія заявила, що вона ніколи не намагалася спокусити продюсера і відповідно не давала приводу на пропозиції подібного характеру.

Ан
Анастасія Приходько дала інтерв’ю програмі ЖВЛ

“За мною Костянтин Меладзе не доглядав. Не було ніяких натяків з його боку. Тому мене дуже образило, коли Кароліна сказала, що всі були згодні на його умови. Я не приходжу в коротких спідницях, які не фарбуюся, що не закидаю ногу на ногу. Тому у чоловіків не виникає бажання щось мені запропонувати “, – висловилася артистка.

Варто відзначити, що Ані Лорак підтримала українська співачка Оля Полякова, яка заявила, що і їй свого часу Костянтин Меладзе робив аналогічну пропозицію.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?