Подякував за дочку: Валерій Меладзе розповів, що подарував Джанабаєвій за народження дитини

Author name 17 Вересня 2021 в 12:09

Поділитися статтею

Альбіна Джанабаєва і Валерій Меладзе стали батьками втретє в квітні поточного року.

Відомий співак Валерій Меладзе дав інтерв’ю Славі Дьоміну в рамках програми “29 запитань від ” Люкс ФМ “, яка 16 вересня вийшла на YouTube-каналі ” Люкс ФМ “. В інтерв’ю чоловік зізнався, що вважає себе дуже хорошим батьком, тому що любить своїх дітей більше власного життя.

Також Валерій розповів, що подарував своїй дружині Альбіні Джанабаєвій в подяку за народження дочки Агати, яка з’явилася на світ у квітні поточного року. За словами артиста, він подарував “вельми пристойні сережки”.

Альбіна Джанабаєва і Валерій Меладзе
Альбіна Джанабаєва і Валерій Меладзе

На питання про те, на кого схожа недавно народжена донька, Валерій відповів, що іноді йому здається, що малятко схожа на його маму, а іноді – на тата.

Відзначимо, Альбіна Джанабаєва і Валерій Меладзе довго приховували те, що чекають дитину. Радісну новину повідомила Альбіна, будучи вже на 9 місяці вагітності. Артистка опублікувала фото в Інстаграм-блозі, де позувала в відвертій сукні і з величезним животом.

Вагітна Альбіна Джанабаєва
Вагітна Альбіна Джанабаєва

Нагадаємо, що у Валерія Меладзе та Альбіни Джанабаєвої є двоє синів – старший Костянтин, якому нещодавно виповнилося 17, і молодший Лука, йому зараз 6. Для Валерія Меладзе новонароджений малюк став шостою дитиною, з колишньою дружиною Іриною він виростив і виховав трьох доньок – Інгу , Софію і Аріну.

https://www.youtube.com/watch?v=QUCxilhahMU

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею