Камалія показала розкішний особняк у Лондоні, в якому дала притулок 16-м українським біженцям

Найбагатша співачка України Камалія з початку військових дій в Україні разом зі своїм чоловіком Захуром та доньками переїхала до свого особняка в Лондоні. Там же знаменитість дала притулок 16-м українським біженцям.

З початку повномасштабної війни в Україні багатьом довелося залишити свої рідні будинки та переїхати жити за кордон. Популярна співачка Камалія разом зі своїм чоловіком-мільярдером та доньками Арабеллою та Мірабеллою теж залишили свій розкішний особняк у Бучі, що під Києвом, і поїхали до Лондона, де у них також є нерухомість.

Камалія з чоловіком та дітьми поїхала жити до Лондона

Нещодавно українська знаменитість дала інтерв’ю британському виданню The Telegraph, де розповіла про життя в період війни, про те, як дала притулок українським біженцям, а також показала свій будинок журналістам.

Журналіст видання The Telegraph був вражений розкішшю будинку української співачки. У статті він написав, що в цьому особняку багато все: навколо стоять золоті стільці з леопардами, оксамитові стільці, великі та маленькі дивани.

При цьому чоловік Камалії Мохаммад Захур в інтерв’ю наголосив, що розкіш зараз для нього не є головною.

Мохаммад та Камалія розповіли в інтерв’ю, що у своєму особняку в Лондоні дали притулок 16-м українським біженцям. Більшість із них це родичі та друзі, але є й кілька малознайомих українських жінок, які зараз мешкають у будинку знаменитості.

Сім’я Захурів зізнається, що в будинку вже не залишилося вільного місця. Камалія з Мохаммадом та двома дочками туляться в одній кімнаті.

Варто зазначити, що родина Камалії та Мохаммада активно підтримують українську армію фінансово, а Захур перестав вести бізнес із росіянами.

Схожі статті

Реперка alyona alyona весь час балансує, то скидаючи 20 кг, то набираючи знову: “Постійна боротьба протиріч”

Складається враження, що alyona alyona не переймається зайвою вагою і без комплексів вигулює купальники. Насправді ж в середині зірки відбуваються цілі баталії з приводу схуднення.

Чоловік Осадчої Горбунов розповів, як йому дається робота телеведучого: цілими днями репетиції та прогони

Юрій Горбунов поділився підготовкою до зйомок. Телеведучий розповів про важливість вивчення сценарію та обговорення деталей з режисером і костюмером та як виглядає життя за кулісами телеекрану.

Оля Полякова назвала діагноз доньки Маші, через який її госпіталізували в Африці: “Вживала цілий рік”

18-річну доньку Олі Полякової Машу госпіталізували прямо під час відпочинку в Занзібарі. Співачка розповіла, що трапилося з Машею і заявила, що в Африці цим ніхто не хворіє.