“Ми рідні люди”: продюсер 1+1 Володимир Завадюк вперше відверто розповів про стосунки з Тіною Кароль

Тіна Кароль багато років була частиною команди українських телешоу, які виходили на каналі 1+1. Вона була обличчям “Танців з зірками”, “Голосу країни”, “Голосу. Діти”. Коли несподівано у 2021 році поп-діва української сцени оголосила про звільнення з “плюсів”, посипалося безліч чуток про те, що між співачкою та продюсером каналу Володимиром Завадюком виник конфлікт.

Володимир Завадюк вперше відверто розповів про стосунки з Тіною Кароль
Володимир Завадюк вперше відверто розповів про стосунки з Тіною Кароль

Тіна заявила, що більше не має наміру брати участь в інтригах, оскільки може дати більше якості та професіоналізму, ніж від неї вимагають умови проектів. У відвертому інтерв’ю Завадюк уперше прокоментував свої стосунки з Кароль. Він зізнався, що за час співпраці було багато складних моментів, але це не конфлікти, як здається публіці, це лише робочі питання. Нині вони разом працюють на благодійних заходах та марафонах. Володимир вдячний артистці за те, що вона повністю вкладається в кожен з таких проектів.

Безумовно, ми з Тіною рідні люди, тому ми зараз і перебуваємо на зв’язку один з одним, цікавимося як справи, ми дуже багато часу працювали разом, і це абсолютно нормально

, – прокоментував Завадюк.

Нагадаємо, саме продюсер “Голосу” вивів із тіні всю правду про роман Тіни Кароль та Дана Балана.

Тіна Кароль та мама Дана Людмила Балан: хто гарніший
Володимир Завадюк вперше відверто розповів про стосунки з Тіною Кароль

Завадюк назвав його синтетичним, нібито історію кохання зіркових тренерів шоу сценаристи придумали виключно заради рейтингів, але після того, як ця заява була гостро сприйнята публікою, Володимир поспішив спростувати свої слова та вибачитись як перед зірками, так і перед численними шанувальниками.