Зірку з неба і фонтан у домі: Камалія зізналась, що зробила чоловіку подарунок, який вразив навіть мільярдера

Відома українська співачка довела, що готова на все заради свого коханого. В студії "Люкс ФМ" зірка розповіла, який подарунок зробила своєму чоловікові та як він відреагував на щедрий жест

Вчора відома українська співачка та її чоловік-мільярдер Мохаммад Захур побували в гостях у “Люкс ФМ”. В ефірі програми “Слава + Таня” знаменитості відповіли на велику кількість цікавих запитань. Так, наприклад, Камалія зізналась, на що готова заради свого коханого.

Камалія та Захур про сюрпризи одне для одного

Слава Дьомін в ефірі передачі запитав у Захура, чи полюбляє він робити сюрпризи своїй дружині. Таке запитання ведучий поставив на фоні зізнання, що повернення чоловіка Камалії разом із доньками до України було неочікуваним для співачки. Мохаммад Захур захотів зробити невеличкий сюрприз своїй коханій.

Так, чоловік української співачки зізнався, що Камалія за стільки років спільного життя вже мала звикнути до подібних сюрпризів, адже Мохаммад Захур завжди намагається знайти різноманітні способи, аби вразити та порадувати свою кохану.

Мохаммад Захур і Камалія
Мохаммад Захур і Камалія

Крім того, Захур зізнався, що на початку їхніх стосунків він так само полюбляв дивувати майбутню дружину. Тоді він часто приїздив у гості до співачки, коли вона навіть про це не підозрювала. Слава Дьомін також запитав, чи любить Мохаммад Захур, коли сюрпризи готують йому. Знаменитість зізнався, що обожнює приємні несподіванки, втім до поганих новин ставиться негативно.

Камалія розповіла про останній сюрприз, який робила для свого коханого

Ведучий програми від “Люкс ФМ” запитав у Мохаммада Захура, який презент він отримував від Камалії останнім. Спершу знаменитість зізнався, що насправді Камалія не так часто робить сюрпризи, адже вона повністю щира та відверта зі своїм чоловіком, а отже постійно розповідає йому абсолютно все в ту саму мить, як дізналась сама.

Втім, Камалія вирішила самостійно нагадати чоловікові про свій останній широкий жест. Так, за зізнанням співачки, вона колись побудувала для свого чоловіка фонтан на території їхнього будинку. У відповідь Захур посміявся й зазначив, що одразу не пригадав про цей випадок, адже він бачив увесь процес будівництва, а тому для нього це не стало несподіванкою. Втім, це був доволі приємний презент від дружини.

Схожі статті

Відомі українські пари, у яких жінка значно молодша за чоловіка: не лише Полякова, а й Остапчук, KOLA й інші

Відомі українські артисти, які обрали собі життєвих партнерів із різницею у віці. Серед них: Віктор Павлік, Володимир Остапчук, Оля Полякова та інші.

Моє улюблене печиво на всі випадки життя: скоринка цукрово-корична, а серединка як пух. Його хочеться з’їсти

Незвичним печивом сьогодні ділимося у матеріалі. Готується воно напрочуд швидко, але результат — просто дивовижний. Цей аромат та смак вражає кожного, хто хоча б раз спробував таку випічку.

Співачка Оля Полякова відповіла залицяльникам своєї старшої доньки Маші: “Всім дякую, я старалась”

Донька Олі Полякової поділилася з підписниками фотографіями зі свого відпочинку. Реакція Олі на погані коментарі під фото, де Марія позує у купальнику.